Houston, 29. 01. 2012 08.30 |

Košarkarji NBA moštva Houston Rockets, kjer si kruh služi slovenski reprezentant Goran Dragić, so v noči na nedeljo s 97:84 premagali New York Knicks. Milwaukee Bucks Bena Udriha so bili boljši od LA Lakersov.

Goran Dragić
Goran Dragić FOTO: Damjan Žibert

Košarkarji NBA moštva Houston Rockets so na zadnjih desetih tekmah vknjižili še deveto zmago, eden izmed junakov velike zmage nad New York Knicks (96:84) pa je bil tudi slovenski reprezentant Goran Dragić. Ljubljančan je v 27 minutah dosegel 16 točk, temu pa dodal še 5 podaj in ukradel žogo tekmecu. "Zmagoviti niz lahko še podaljšamo, najpomembnejše pa je, da naš trener rotira še več igralcev in skozi celoten dvoboj ohranja svežino v ekipi,'' je po zmagi povedal Dragić.

V noči na nedeljo pa se je zmage z Milwaukee Bucks veselil tudi Beno Udrih. Na domačem parketu so Bucks s 100:89 ugnali Los Angeles Lakers. Košarkar iz Šempetra v Savinjski dolini je v 16 minutah dosegel štiri točke, temu pa dodal sedem podaj in dva skoka.

Houston Rockets - New York Knicks 97:84
Milwaukee Bucks - Los Angeles Lakers 100:89
Philadelphia 76'ers - Detroit Pistons 95:74
Charlotte Bobcats - Washington Wizards 99:102
Utah Jazz - Sacramento Kings 96:83
Phoenix Suns - Memphis Grizzlies 86:84