Brez Gogija ne gre: Khris Middleton z zvokom sirene zadel za zmago Bucksov

Phoenix, 16. 12. 2014 07.20 |

Košarkarji NBA moštva Milwaukee Bucks so se sredi Phoenixa veselili zmage nad Suns (96:94). Odločilno trojko je ob zvoku sirene dosegel Khris Middleton. Goran Dragić je zaradi težav s hrbtom izpustil še drugo tekmo zapored.

Košarkarji NBA moštva Phoenix Suns so se morali v noči na torek znajti brez najboljšega strelca Gorana Dragića, ki je zaradi poškodbe hrbta izpustil še drugo tekmo zapored. Sonca so začela dobro, prvo četrtino prepričljivo dobila (26:14), v nadaljevanju dvoboja pa popuščala.

Eric Bledsoe
Eric Bledsoe FOTO: Reuters

Tekmec je to s pridom izkoriščal, če je bila razlika še ob polčasu 9 točk, pa se je razlika v drugem delu dvoboja hitro topila. Pred sklepnim delom obračuna je bila le še pet, v zaključku dvoboja pa Markieff Morris in druščina niso uspeli ohraniti minimalne prednosti. Čeprav je vse kazalo na njihovo tesno zmago je z zvokom sirene zadnji koš za Milwaukee Bucks dosegel Khris Middleton in s trojko zagotovil zmago gostom (96:94).

Phoenix Suns - Milwaukee Bucks 94:96
Cleveland Cavaliers - Charlotte Hornets 97:88
Indiana Pacers - Los Angeles Lakers 110:91
Philadelphia 76ers - Boston Celtics 87:105
Atlanta Hawks - Chicago Bulls 93:86
Toronto Raptors - Orlando Magic 95:82
Portland Trail Blazers - San Antonio Spurs 108:95
Los Angeles Clippers - Detroit Pistons 113:91