Atlanta, 28. 03. 2015 07.53 |

Košarkarji NBA moštva Miami Heat še naprej bijejo bitko za uvrstitev v končnico lige, tokrat pa so na gostovanju pri Atlanti doživeli boleč poraz. Gostitelji so bili boljši z 99:86. Goran Dragić je k porazu prispeval 6 točk.

Košarkarji NBA moštva Miami Heat so na gostovanju v Philips Areni doživeli poraz. Zdesetkan zasedba tokrat ni odigrala, kot na nekaterih zadnjih obračunih, ko so se morali znajti brez zvezdnika Dwayna Wadea in še nekaterih pomembnih členov. Že uvodno četrtino so s 27:20 dobili gostitelji, ki so si do polčasa priigrali kar 18 točk naskoka, pred sklepnim delom dvoboja pa je prednost Atlante znašala že 22 točk.

Paul Millsap
Paul Millsap FOTO: Reuters

Goran Dragić – v noči na soboto je v 27 minutah dosegel 6 točk – in druščina so z dobro zadnjo četrtino (19:10) nekoliko omilili poraz, gostovanje na katerem je svoji dve minuti dočakal tudi Zoran Dragić, pa se je končalo z zmago gostiteljev (99:86). Pri Hawksih je bil z 21 točkami najučinkovitejši Paul Millsap.

Na parketu so bili tudi Memphis Grizzlies Bena Udriha (4 točke), na domačem parketu pa so morali priznati premoč Golden State Warriors (107: 84).

Atlanta Hawks - Miami Heat 99:86
Memhis Grizzlies - Golden State Warriors 84:107
Orlando Magic - Detroit Pistons 97:111
Philadelphia 76ers - Los Angeles Clippers 98:119
Washington Wizards - Charlotte Hornets 110:107 (podaljšek)
New Jersey Nets - Cleveland Cavaliers 106:98
New York Knicks - Boston Celtics 92:96
Toronto Raptors - Los Angeles Lakers 94:83