New York, 03. 05. 2015 07.42 |

Hokejisti ekipe NHL New York Rangers so v drugi tekmi drugega kroga končnice v vzhodni konferenci v domačem Madison Square Gardnu prišle do izenačenja proti Washington Capitals. Izid v zmagah je zdaj poravnan na 1:1, Newyorčani pa so tokrat zmago slavili s 3:2.

V prvi tretjini so domači pred 18.000 gledalci povedli z goloma Chrisa Kreiderja in Dana Boylea, Washington je sredi druge tretjine izenačil preko Jevgenija Kuznecova. Odločitev o zmagi je padla v zadnjem delu tekme. Derick Brassard je najprej povišal na 3:1 za domače, Aleks Ovečkin pa je deset minut pred koncem le še znižal zaostanek gostov na 2:3. Tretjo tekmo bo v noči na torek gostil Washington.