Boston, 22. 11. 2014 09.29 |

V ligi NHL so odigrali tri tekme. Dve sta se končali po kazenskih strelih, Boston je s 4:3 ugnal Columbus, New York Islanders pa s 5:4 Pittsburgh. Brez hokeja pa so ostali v Buffalu, kjer bi domačini morali gostiti New York Rangers, a zaradi nevihte in snega to ni bilo mogoče.

Veselje hokejistov Bostona.
Veselje hokejistov Bostona. FOTO: Reuters

New York Islanders so po dobri minuti zaostajali z 0:1, nato pa zadeli trikrat in po desetih minutah vodili s 3:1. V 26. minuti je bilo na semaforju 4:2, Nick Spalling in Patric Hornqvist pa sta izsilila podaljšek. Junak tekme je bil Kyle Okposo, ki je zadel v zadnji seriji kazenskih strelov. Podobno je bilo tudi v Columbusu, kjer so domači vodili z 2:0, a je Boston tekmo obrnil na glavo. Zadel je trikrat, podaljšek pa je priigral Jack Johnson. Ker ni bilo zadetka v podaljšku, so gledalci spremljali kazenske strele, edinega, šele v sedmi seriji, pa je zadel Alex Hohlačev.

New Jersey je z 2:0 premagal Edmonton, oba gola sta padla v drugi tretjini. Uspešna sta bila Adam Henrique in Tuomo Ruutu.