New York, 07. 02. 2017 08.46 |

T.Š./STA
0

V hokejski ligi so odigrali tri tekme, NY Islanders so po podaljšku premagali Toronto (6:5), odločil je Brock Nelson. New Jersey je bil za gol boljši od Buffala (2:1), St. Louis pa je slavil v Philadelphii (0:2).

• Vrhunci NHL tekme Philadelphia - St. Louis
    01:23
    Vrhunci NHL tekme Philadelphia - St. Louis
  • Vrhunci NHL tekme NY Islanders - Toronto
    02:17
    Vrhunci NHL tekme NY Islanders - Toronto

Hokejisti New York Islanders so v ligi NHL proti Toronto Maple Leafs najprej nadoknadili dva gola zaostanka, nato pa se je v podaljšku izkazal Brock Nelson, ki je dosegel odločilni gol za zmago s 6:5. Zmagoviti recept je bila poteza, ko so proti koncu zadnje tretjine in zaostanku s 4:5 iz igre potegnili vratarja Thomasa Greissa in zadeli za podaljšek 1:29 minute pred koncem rednega dela prek Andrewa Ladda. Josh Bailey je k zmagi dodal gol in dve podaji, Ryan Strome je prispeval gol in podajo, med strelce za gostitelje pa se je vpisal še Nikolaj Kulemin.

Na preostalih tekmah so New Jersey Devils z 2:1 premagali Buffalo Sabres, Philadelphia Flyers pa so z 0:2 izgubili proti St. Louis Blues, gola sta dosegla Paul Stastny in Kenny Agostino.

Los Angeles Kings Anžeta Kopitarja bodo spet na led stopili v noči na sredo po srednjeevropskem času, ko bodo gostovali pri Tampa Bay Lightning.

New York Islanders - Toronto Maple Leafs 6:5 (podaljšek)
New Jersey Devils - Buffalo Sabres 2:1
Philadelphia Flyers - St. Louis Blues 0:2