Vancouver končal rekordni Detroitov niz

Detroit, 24. 02. 2012 08.56 |

Hokejisti Vancouvra so v ligi NHL sinoči z zmago po kazenskih strelih s 4:3 ustavili rekordni niz domačih zmag Detroita. Slovenec v vrstah domačih Jan Muršak se ni vpisal v statistiko.

Detroit je pred današnjim porazom zbral 23 domačih zmag zapored, največ doslej v NHL. Jan Muršak, njegova statistika na tekmi je ostala prazna, ter soigralci so sicer vodili še 15 sekund pred koncem dvoboja. Za Vancouver je v zadnji minuti izenačil Daniel Sedin, Alex Burrows pa je bil edini uspešen pri izvajanju kazenskih strelov, tako da je zmaga odšla v Kanado. Zadnji poraz pred današnjim so rdeča krila v dvorani Joe Louis Arena doživela 3. novembra lani.