Kopitarju dve točki na tekmi proti San Joseju

San Jose, 01. 10. 2014 08.28 |

Los Angeles Kings so v pripravljalni tekmi prepričljivo slavili v San Joseju s 4:1. Eden od junakov dvoboja zadnjih zmagovalcev Stanleyjevega pokala je bil tudi Slovenec Anže Kopitar, ki je v 18:25 minute prispeval dve podaji.

Veselje hokejistov Los Angelesa.
Veselje hokejistov Los Angelesa. FOTO: Reuters

Na tekmi v San Jopseju se je sicer najubolj izkazal Justin Williams z golom in dvema asistencama. Za zasedbo iz mesta angelov so zadeli še Drew Doughty, Dustin Brown in Dwight King, vratar Jonathan Quick pa je v uvodnih dveh tretjinah zaustavil 16 od skupno 17 strelov. V nadaljevanju ga je zamenjal Martin Jones, ki je zbral sedem obramb.

Za San Jose je edini gol dosegel Joe Thornton, vratar Antti Niemi pa je zaustavil 26 od skupno 30 strelov igralcev iz Los Angelesa.