1. Evgeni Nabokov
  2. Michael Schumacher
  3. Jose Mourinho
  4. David Beckham
  5. Bernie Ecclestone

Webber februarja spet na stezi?

Dirkač formule 1 Mark Webber (Red Bull), ki si je pretekli teden nesrečno zlomil desno nogo, se bo po vsej verjetnosti v dirkalnik vrnil februarja.

Mark Webber

Mark Webber (Foto: Reuters)

Avstralec je pretekli teden sodeloval na dobrodelni prireditvi, kjer so sodelujoči kolesarili z gorskimi kolesi, veslali kajake in nastopili na trekingu. Med kolesarjenjem je nesrečni Webber trčil v avtomobil in si zlomil desno nogo. Kot kaže se bo avstralski dirkač na stezo lahko vrnil februarja, ko bo z moštvom Red Bulla testiral nov dirkalnik za prihodnjo sezono. „Rad bi bil prisoten že na prvih testiranjih v februarju, nič pa še ni sigurno,“ za BBC dejal Weber.

Kljub veliki želji, da bi se udeležil februarskih testiranj pa Avstralec priznava, da ne bo prehiteval dogodkov, saj si želi da bi bil pred novo sezono v dobri formi.“ Potrudil sem bom, da bom na prvi dirki v dobri formi, saj ne bi rad razočaral svojega moštva,“ je dejal Avstralec.

Webber pa motivacijo med okrevanjem išče tudi pri ostalih dirkačih, ki so imeli dosti hujše poškodbe kot jih ima trenutno sam. „Velikokrat se spomnim na Alexa Zanardija, Micka Doohana in še bi jih lahko našteval. Ko pomislim na njih vem, da sem imel veliko srečo,“ je za konec še dejal Webber.

Pošlji komentar

Glasuj

Pošlji sporočilo

E-pošta pošiljatelja:

E-pošta prejemnika:

Kratko sporočilo:
 

Komentarji

Bodite prvi in dodajte svoj komentar