LJ
Weather
-5° | -9°

 

Nov način pregledovanja dojk

Po spletu je zaokrožilo sporočilo o preventivni metodi pregledovanja dojk, ki lahko brez sevanja zazna bolezensko stanje dojk, še preden se pojavi tumor.

Trenutno uporabljate Adobe Flash Player verzije 8.

Za napredno uporabo našega novega predvajalnika priporočamo Adobe Flash Player 9, ki omogoča celozaslonski ogled in najboljšo kvaliteto videa.
Priporočamo najnovejšo različico Adobe Flash Player verzije 9, ki si ga lahko brezplačno naložite tukaj

Video

Nalagam..
Iz 24UR: Breasts scan je slovenski izum


Prenesi v

Glasuj

Pošlji sporočilo

Tvoja E-pošta:

E-pošta prejemnika:

Kratko sporočilo:
 

Komentarjev: 20
 
unihockey33 17.01.2009 10:10:24
samo da pomaga zenskam... pa je super
 
Inobativa je alternativa
Tonček Balonček 15.01.2009 17:40:06
Sam vsaki privlačni ženski priporočam palpacijo, in to čimprej!
 
Hmm...verjetno ne bi dobili nagrad na 2 svetovnih sejmih za inovacije, če bi bil bullshit. Zdravniki naj se raje malo zamislijo nad hitrostjo, s katero slovenska medicina sprejema novosti, da ne rečem že ustaljene stvari v drugih državah.
Si kdaj pomislil, da so razlogi za to, da je na svetu na tisoče inovacij, ki delujejo, ki so dokazano dobre, pa se jih ne uporablja?
Kapital je skrivnostni odgovor, ne pa neznanje ali slabi produkti! Kdor verjame zdravnikom in celotnemu medicinsko-farmacevtskemu lobiju, je milorečeno naiven. Nujno potrebno je namreč imeti določeno število bolnikov, drugače propade cela svetovna ekonomija. Pa na zdravje :)
sm govoru z parimi zdravniki glede tega prispevka.... ZADEVA JE TOTALN BULŠIT!!! Nategujejo pa kaisrajo! vsak mozolček(vnetje) rahu udarc lahko povzroči zvišanje temperature. Zadeva je že znana, vendar bulšit! Sam kasirajo, če bi bla res tok superfajn bi jo uradna medicina takoj začela uporabljat!
 
Jaz sem se ravno naročila, sedaj me pa malo v dvome dajete s komentarji?
dirkac_007, in si zdej kej novga odkril? sej si ženska lhk res sama pregleda...kr ene maste nekateri...drgače pa upajmo d bo kul ta naprava.
VSA ČAST IZUMITELJEM-TAKO NAPREJ VI STE PONOS SLOVENSKEGA NARODA
gastarbajter 11.01.2009 02:27:19
Lepe zizike :)
 
kaj bodo pa potem delali naši genialni doktorirani okostnajki z starimi napravami kc!
Več komentarjev