Sarma zaradi poškodbe zamenjan ob polčasu

Bergamo, 30. 10. 2013 11.01 |

Samir Handanović, slovenski nogometni vratar, je zaradi poškodbe mišice igral le en polčas na prvi tekmi desetega kroga prve italijanske lige, na kateri sta se njegov Inter in domača Atalanta razšla z neodločenim izidom (1:1).

Samir Handanović
Samir Handanović FOTO: Damjan Žibert

Inter je v vodstvo popeljal Ricardo Alvarez (16. minuta), izenačil pa je German Denis (25.). V nedeljo bo Inter gostoval v Vidmu pri nekdanjem klubu Samirja Handanovića Udineseju. Slovenskega reprezentančnega vratarja je v Bergamu v drugem polčasu zamenjal Juan Pablo Currizo, ki je zelo dobro opravil svoje delo.