Podprvaki izgubili v Detroitu

Detroit, 11. 02. 2014 07.39 |

Košarkarji NBA moštva San Antonio Spurs se z gostovanja v Detroitu niso vrnili najbolj zadovoljni. Podprvaki lige so namreč morali priznati premoč tekmecu (109:100).

Boris Diaw
Boris Diaw FOTO: Reuters

Košarkarji NBA moštva San Antonio Spurs so gostovanje pri Detroit Pistons začeli solidno, izgubili prvo četrtino za vsega točko, a nadaljevanje je bilo veliko slabše. Gostitelji so jim namreč pobegnili, dobili drugo četrtino s 34:24 in si do odmora priigrali že 11 točk naskoka. Po treh četrtinah igre je razlika narasla že na 20 točk za Pistons in pred sklepnim delom dvoboja dvomov o zmagovalcu ni bilo več.

Podprvaki lige so uspeli zaostanek znižati, a tekmecu se na več kot 9 točk niso približali. Takšna je bila razlika tudi ob koncu dvoboja (109:100). "Dvoboj smo izgubili, ker smo najverjetneje odigrali najslabšo obrambo v letošnji sezoni. Sploh v prvem polčasu,“ je bil po končanem dvoboju besen trener Spursov Gregg Popovich.

Detroit Pistons - San Antonio Spurs 109:100
Golden State Warriors - Philadelphia 76ers 123:80
Orlando Pacers - Denver Nuggets 119:80
Toronto Raptors - New Orleans Pelicans 108:101
Milwaukee Bucks - Boston Celtics 86:102
Minnesota Timberwolves - Houston Rockets 89:107