Oklahoma ujela Memphis

Memphis, 27. 04. 2014 07.47 |

Košarkarji NBA moštva Oklahoma City Thunder so z 92:89 ugnali Memphis Grizzlies in izid v zmagah poravnali na 2:2. Slovenski branilec Beno Udrih je v 19 minutah dosegel 6 točk.

Beno Udrih
Beno Udrih FOTO: Reuters

Košarkarji Oklahome so se v goste k Memphisu odpravili z željo po izenačenju in to tudi dosegli. Z zmago (92:89) so ujeli tekmeca – izid v zmagah je poravnan na 2:2 – in sedaj bodo lahko naslednji obračun odigrali veliko bolj sproščeno. Junak zmage je bil igralec s klopi Reggie Jackson, ki je dosegel 32 točk. Več od prvih zvezdnikov strel Kevina Duranta in Russlla Westbrooka.

"Reggie je odigral neverjetno," je bil po dvoboju zadovoljen Scott Brooks, ki je bil še posebej navdušen nad igro v napadu: "Opravil je izjemno delo in dodal tisto, kar smo potrebovali. Imamo šestega igralca in to je v končnici še kako pomembno." Slovenski branilec Beno Udrih je pri poražencih odigral 19 minut in prispeval 6 točk.

Memphis Grizzlies - Oklahoma City Thunder 89:92 / 2:2 (podaljšek)
Atlanta Hawks - Indiana Pacers 88:91 / 2:2
Dallas Mavericks - San Antonio Spurs 109:108 / 2:1
Charlotte Bobcats - Miami Heat 85:98 / 0:3