LJ
Weather
21° | 12°

 

Policijo prepričeval, da je nekdo drug

Italijanske oblasti so aretirale enega od tridesetih najbolj iskanih beguncev v državi, mafijskega šefa Giuseppeja Falsoneja. Po desetih letih na begu bo moral odslužiti dosmrtno kazen.

Giuseppe Falsone

(Foto: Reuters)

Italijanska policija je v Marseillu na jugu Francije aretirala enega od tridesetih najbolj iskanih ubežnikov, 40-letnega mafijskega šefa Giuseppeja Falsoneja.

Italijanski notranji minister Roberto Maroni je v izjavi zapisal, da je bil Falsone ubežnik več kot deset let in da ga zdaj čaka dosmrtna ječa.

Falsone, ki je prestal lepotno operacijo, se je ob aretaciji upiral, češ da so prijeli napačnega. Pokazal je svojo lažno francosko osebno izkaznico, vendar pa so ga nato izdali prstni odtisi.

Mafijec naj bi bil sicer povezan z tudi z znanim mafijskim šefom Bernardom Provenzanom, iskali pa so ga tudi zaradi umora in tihotapljenja drog.

Prenesi v

Glasuj

Pošlji sporočilo

Tvoja E-pošta:

E-pošta prejemnika:

Kratko sporočilo:
 

Komentarjev: 9
 
rageinblack 27.06.2010 17:36:27
yoda11: sej tudi pri nas...
kosmati_zajec 26.06.2010 22:23:44
Kk se pa u bredo drži na sliki..... LOL
V tej Italiji je pa tut vsak tretji mafijski šef
 
ne vem, komu bi kaj čestital...itak je vsa italianska policija povezana z mafijo... prej ko v enem letu bo že enega s študentskega servisa našel, pa bo... mogoče mu kakega našega študenta pošljemo v zameno, ker itak nimajo kaj za delat.
 
rageinblack 26.06.2010 21:12:08
Najbolj smešno je pa to, da falso v italjanščini pomeni lažnjiv, ne pristen... falsario je goliuf, in oni uporabljajo končnico -one kot povečevalnico, torej Falsone = Velik goljuf.

LOL.
 
ShockTherapy 26.06.2010 20:53:58
borut pahor???
 
skydreamer 26.06.2010 20:43:56
Ismet.Horo

prav gotovo.
al pa tudi ne...
 
za vasko rit se palca najde.....prej al slej =))
Več komentarjev