1. Jadranka Kosor in Ivo Sanader
  2. Urška in Janez
  3. Michael Jackson-8
  4. Severina
  5. oko

FBI zaposluje na veliko

Kljub gospodarski krizi s katero se sooča svet ter številnim odpuščanjem in naraščajoči brezposelnosti, je FBI objavil razpis za več tisoč novih delovnih mest.

FBI je objavil razpis za 850 posebnih agentov ter za več kot 2100 delavcev v podpori. Uradniki pravijo, da gre za eno največjih ponudb po 11. septembru 2001. Številna prosta mesta so rezultat predvsem vala upokojitev in ne toliko rasti vladnih proračunskih sredstev.

FBI

(Foto: Reuters)

Na razpis se lahko prijavijo posamezniki z znanjen računalništva in tekočim znanjem angleškega jezika, vendar je pomočnik direktorja kadrovskega oddelka John Raucci povedal, da potrebujejo več različnih kadrov. ''Iščemo tudi strokovnjake različnih področij, ki imajo veliko željo, da bi svoj narod zaščitili pred teroristi, vohuni in drugimi, ki nam želijo škodovati,'' je povedal.

Seznam tako vključuje prosta delovna mesta v finančnem sektorju in računovodstvu, varnosti, obveščevalni analizi, usposabljanju in izobraževanju, oskrbi in svetovanju, fizičnem nadzoru, elektrotehniki, družboslovju in avtomehaniki. ''To je odličen čas, da se prijavite na odlično delovno mesto v FBI,'' je dejal tiskovni predstavnik FBI Richard Kolko.

Pošlji komentar

Glasuj

Pošlji sporočilo

E-pošta pošiljatelja:

E-pošta prejemnika:

Kratko sporočilo:
 

Komentarji

Strani: 1 2 3
zogby
08.01.2009, 03:32
2

Če v demokraciji vlada močna policija,pa v ne-denokratičnih državah vlada vojaška hunta,kaj je zdaj boljš??!?

Ali_enka
07.01.2009, 23:10
0

seveda, da bo čimvečji nadzor nad ljudmi... to je šele začetek. najhujše še prihaja, ko bodo združeni narodi prepovedali vse vojske razen svoje (in seveda tudi privat orožje). in potem... nobene šanse ne bo več, da se bomo uprli neznosnim razmeram, ki nas čakajo.

deadea
07.01.2009, 22:44
-1

anglija in amerika sta v 2sv vojni krsila vec sporazumov kot pa nacisticna nemcija. ce bi zmagala pravica bi na sojenju v nemciji vojaskim zlocincem sedel tudi churcil

deadea
07.01.2009, 22:41
-1

Churchil je vojni zlocinec enako kod hitler. mogoce v knjigah pise drugace, to pa zato ker so jih pisali simaptizerji

pssecho
07.01.2009, 16:37
0

Deadea, si že slišal(a) za maščevanje mesta Coventry v Angliji? Se pravi A.H., ki je zbombardiral to mesto, pa ni bil terorist? Churchillu pa ne moremo reči terorist že zaradi samega pomena te besede.

deadea
07.01.2009, 14:22
-2

Churchil je bil terorist, saj je izdal ukaz za poboj vec tisoc nemcev v dresdenu. ukaz je bil tocen. rusenje mesta in poboj civilistov

chemtrail
07.01.2009, 11:28
3

Američani se držijo pregovora: Demokracija je prav dobra zadeva vendar moraš imeti močno policijo. To je nekoč rekel Winston Churchil.

sprajt
06.01.2009, 21:51
3

torej je res da se pripravlja amerika na vojno v ameriki, na vojno med svoje ljudi ki so še vedno tak tumasti da verjamemo v laži vseh predsednikov do sedaj...heh kdo te nebi izkoriščal če pa ne vejo niti kje leži amerika na svetu :) bog ne daj da ti pokžejo ki je japonska al pa irak....

deadea
06.01.2009, 16:56
0

se posebej zdaj to prihaja do izraza ko prihajajo nove generacije policistov. tisti iz kadetnice so delovali bolj normalno

deadea
06.01.2009, 16:55
1

saj pa sem to napisal, da so policisti zlorabljeni v namene ki niso splosno dobri za druzbo. ne pravim da si oni sami zadajo te cilje. opravlajo pa delo se pravi da so enako krivi kot pa nadrejeni. ni vazno da odgovornost nosi nadrejeni.

Strani: 1 2 3