VIDEO: Je Žerjav edini levičar v vladi?
Stranka DeSUS v novi desnosredinski koaliciji velja za edino levičarsko stranko. Žerjav pa pravi, da naj bi bil edini pravi levičar v novi koaliciji on. Kdo ima prav?
Trenutno uporabljate Adobe Flash Player verzije 8.
Za napredno uporabo našega novega predvajalnika priporočamo Adobe Flash Player 9, ki omogoča celozaslonski ogled in najboljšo kvaliteto videa.Priporočamo najnovejšo različico Adobe Flash Player verzije 9, ki si ga lahko brezplačno naložite tukaj
Video
Več videovsebin
Danes so predstavniki desnosredinske koalicije podpisali pogodbo o sodelovanju tudi s poslancema, ki so ju izvolili pripadniki italijanske in madžarske skupnosti. Ob podpisu pa so nekateri člani koalicije poskrbeli tudi za nekaj humorja.
Predsednik SLS Radovan Žerjav namreč za pisanje uporablja levo roko in je dejal, da mu je nekdo včeraj dejal, da je v novi vladi edini levičar. Na to se je odzval prvak stranke DeSUS Karl Erjavec, ki je dejal, da bo to povedal na svetu svoje stranke, pozneje pa je še predsednik Državljanske liste Gregor Virant povedal, da včasih tudi piše z levo roko. Več si poglejte v zgornjem videu.



















