Prijatelj do nadaljnjega ostaja v priporu
Izvenobravnavni senat sodišča v Kopru je zavrnil pritožbo na sklep o priporu poslanca SNS Srečka Prijatelja, je potrdil poslančev odvetnik Silvan Jakin. Ali se bo pritožil, ni znano.
Trenutno uporabljate Adobe Flash Player verzije 8.
Za napredno uporabo našega novega predvajalnika priporočamo Adobe Flash Player 9, ki omogoča celozaslonski ogled in najboljšo kvaliteto videa.Priporočamo najnovejšo različico Adobe Flash Player verzije 9, ki si ga lahko brezplačno naložite tukaj
Video
Odvetnik poslanca SNS Srečka Prijatelja Silvan Jakin je potrdil, da je v Kopru izvenobravnavni senat sodišča zavrnil pritožbo na sklep o priporu njegovega varovanca. Pravni zagovornik pa ni povedal, ali se bo na to odločbo pritožil. Na koprskem sodišču so sicer pojasnili le, da je senat že odločil, o vsebini odločitve pa ne morejo govoriti, dokler sklep ni vročen strankam.
Jakin je pritožbo na sklep o priporu Prijatelja vložil v torek. Preiskovalni sodnik je namreč minulo soboto zaradi ponovitvene nevarnosti ter nevarnosti vplivanja na priče odredil pripor za poslanca Prijatelja. Ta je v enomesečnem priporu, ki se lahko podaljša do največ šest mesecev. Za dalj časa trajajoči pripor pa bi morala biti vložena obtožba.
Prijatelja so prvič pridržali 9. marca v okviru obsežne policijske akcije. Neuradno naj bi Prijatelja prijeli v trenutku, ko naj bi prejel 323.000 evrov podkupnine. Šlo naj bi za posle, povezane s prodajo zemljišča za logistični center Luke Koper, s čimer naj bi družbo oškodovali za 3,8 milijona evrov.
Povezani članki
Glasuj
klopotačka
Pa še oženi te lahko. Ismail stem nima problemov.
ne zato ker je pošten
zato ker so kresalkini policaji naredili veliko napak,in odvetniki bodo to lepo izkoristili
ZDAJ SE PORAJA VPRAŠANJE;;;ALI SE POLICIJA MAŠČUJE ŠEFICI
ALI SO ZELO NESTROKOVNI IN NESPOSOBNI
IMA KDO ODGOVOR???
















