LJ
Weather
21° | 12°

 

Pahor postavil ultimat, Križanič po svoje

Križanič se je javno uprl premierju Pahorju. Potem ko mu je slednji postavil ultimat, da mora prekiniti pogodbo z enim od svojih svetovalcev, je Križanič dejal, da se mu ne namerava odpovedati.

Trenutno uporabljate Adobe Flash Player verzije 8.

Za napredno uporabo našega novega predvajalnika priporočamo Adobe Flash Player 9, ki omogoča celozaslonski ogled in najboljšo kvaliteto videa.
Priporočamo najnovejšo različico Adobe Flash Player verzije 9, ki si ga lahko brezplačno naložite tukaj

Video

Prenesi v

Glasuj

Pošlji sporočilo

Tvoja E-pošta:

E-pošta prejemnika:

Kratko sporočilo:
 

Komentarjev: 37
 
Pahor se pusti izsiljevati Janši zato mu skuša v vsem ugajati.Isajlovič je v bistvu napoti Janši in ne Pahorju.
... a ta nas borutek res ne vidi in ne dojame, da ga noben ne uposteva... se jadranka se mu bo kmalu odpovedala....
PREDNO BODO PONOVNE VOLITVE BO PAHORJU ŠE MINISTROV ZMANJKALO. SEVEDA SAJ TAKIH NE RABIMO.
 
Taki geniji naj rešujejo propadajoča podjetja, ne pa lapat po faksih. Od kod naj bi bil strokovnjak ? So ga študenti na predavanjih tega naučili. Križanič Bajuku ni niti do gležnjev !
 
Čeprav mi je bil BAJUK v prejšni vladi mal antipatičen pa je vseno GENIJ ZA KRIŽANIČA.
še malo pa bo pahor ostal brez ministrov...bo lahko ordiniral sam...sam s seboj!!!!!
 
staford123 17.03.2010 22:13:35
Pa pojdita oba, saj ne bo nobene zgube, morda celo dobiček.
 
ŠE EDEN, KI JE VES ČAS POLN SAMEGA SEBE !
takim se zadnje čase slabo piše...........
 
Morda pa ta bivši udbovc drži Križaniča v kleščah in se ga ta ne upa znebit.
 
123_Zoke_vec_ni 17.03.2010 21:09:10
HAHAHA, jadni Pahor ! ! !
Več komentarjev