Delavci preutrujeni, brez zaščite, celo lačni
Zdravnica, ki zdravi številne poškodovane v delovnih nesrečah, pripoveduje o slabih razmerah na deloviščih. Nekateri poškodb ne prijavljajo, drugi komaj kaj jedo, da bi prihranili za družino.
Trenutno uporabljate Adobe Flash Player verzije 8.
Za napredno uporabo našega novega predvajalnika priporočamo Adobe Flash Player 9, ki omogoča celozaslonski ogled in najboljšo kvaliteto videa.Priporočamo najnovejšo različico Adobe Flash Player verzije 9, ki si ga lahko brezplačno naložite tukaj
Video
Povezani članki
Glasuj
PRIMORJE
SCT,
JE MORDA ŠE KAK....\'\'\'\'\'\'?...
Ljudje grejo v tujino da bi preživeli, tam pa garajo kot črna živina po 10 ur na dan plus vikendi, da bi lahko domov odnesli kak €. Lastniki firm in njihovi direktorji pa kasirajo evropske vsote denarja za opravljeno delo. Lopovi! Z politiki vred!
Će bi bilo delo spodobno plačano, bi slovenski gastarbeiterji raja doma delali kot pa pri jodlarjih. Pa ne jamrat da delavcev ni! Dajte jim plačo ki jim za težka fizična dela pripada, poskrbite za normalne delovne razmere, delavnik 8 ur, pa jih bo še preveč!
Ja samo potem ne bi dovolj denarja ostalo za požeruhe!















