Slovenija

Če se odpravljate proti Kranjski Gori, zapustite avtocesto na izvozu Lesce, drugače boste obtičali v koloni

Ljubljana, 19. 08. 2016 13.28 1 min branja 4

Promet

Pred predorom Karavanke je nastal osemkilometrski zastoj proti Avstriji, zaradi kontrole prometa na avstrijski strani pa občasno zapirajo tudi predor. Če ste namenjeni v sosednjo Avstrijo, uporabite predora Ljubelj ali Rateče, Korensko sedlo je namreč do 17. ure zaprto.

Promet
Promet
FOTO: Promet.si

Počitnice se počasi približujejo koncu, kar je opaziti tudi na naših cestah. Številni tuji vozniki namreč vztrajno potujejo proti svoji domovini prek naše države. Na prometnoinformacijskem centru tako opozarjajo, da je pred predorom Karavanke proti Avstriji nastal zastoj, dolg 12 kilometrov. Zaradi kontrole prometa na avstrijski strani občasno zapirajo tudi predor. Voznikom, ki so namenjeni proti Kranjski Gori in Avstriji, tako priporočajo, naj avtocesto zapustijo na izvozu Lesce, prav tako pa jim priporočajo mejna prehoda Ljubelj in Rateče. Korensko sedlo je namreč do 17. ure zaradi del na avstrijski strani zaprto.

Na Gruškovju vozniki na vstop v Slovenijo čakajo eno uro, na Starodu pa 30 minut. Na Dragonji je čakalna doba za vstop v državo 30 minut. Zastoji so tudi na cestah Materija–Kozina, Šmarje–Koper in Lucija–Strunjan. Prav tako o zastojih proti Sloveniji poročajo tudi na Hrvaškem.

Promet
Promet
FOTO: Promet.si
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 2
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 3
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 4
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 5
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 6
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 7
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 8
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 9
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 10
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 11
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 12
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 13
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 14
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 15
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 16
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 17
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 18
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 19
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 20
KOMENTARJI4

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763