LJ
Weather
-4° | -12°

 

Sumljivi posli na Triglavu

Zadnja revizija v naši največji zavarovalnici je pokazala vrsto sumljivih poslov. Skupina zaposlenih naj bi v žep skušala pospraviti kar 5 milijonov evrov.

Trenutno uporabljate Adobe Flash Player verzije 8.

Za napredno uporabo našega novega predvajalnika priporočamo Adobe Flash Player 9, ki omogoča celozaslonski ogled in najboljšo kvaliteto videa.
Priporočamo najnovejšo različico Adobe Flash Player verzije 9, ki si ga lahko brezplačno naložite tukaj

Video

Nalagam..
Iz SVETA: Revizija na Triglavu

Prenesi v

Povezani članki

Glasuj

Pošlji sporočilo

Tvoja E-pošta:

E-pošta prejemnika:

Kratko sporočilo:
 

Komentarjev: 11
 
@brez_faksa
To je tako stara zadeva in ze tolikokrat sprobana, da jo znajo izpelat se najbolj butasti...
brez_faksa 22.09.2008 15:18:09
Jozsef, kako si zloben, a misliš da vedo za kaj je šlo na policah, ki so jih podpisali (po nareku)?

Ti si brez takta še riti ne znajo obrisati, glava pa na fedru, kimava!
 
comment123 22.09.2008 10:21:11
NOVA VLADA BO VSE POŠTIMALA?!
 
Kako se to dela? Enostavno.
Samo zate @zupancicevajama. Torej takole gre.

S podjetjem na slovaskem se dogovorko za zavarovalno polico. Dogovorijo se za znesek, za katerega po podjetje zavarovalo svoje premozenje in pa seveda KLJUC delitve denarja, ko se pozar zgodi in bo zvarovalnica izplacala. Za tak posel morajo soglasati ljudje v zavarovalnici, lastnik podjetja. Dogovorijo se tudi, kdo bo uredil pozigalca. Se pravi, da, ce drzi informacija o 7 mio eurov so si najbrz razdelili po vkljucenih ljudeh najbrz vsak en mio eurov. Lepa vsota za do konca zivljenja. Po mojem jih je vkljucenih 7 na celi crti, lastnik, zavarovalnica na slovaskem in v sloveniji. To je to.
Si zadovoljen? Simple.
 
hinko.murovec@siol.net 21.09.2008 17:30:14
Morda pa je šlo za provizijo za svetovanje pri odpravi škode po ujmah. To je danes ja v modi in ni kaznivo. Ubogi revčki , potem jih pa sirote tako obtožujete. Grdi , grdi.LP
 
Samo 5 mio? Letošnje poletne škode ,je bilo pa za 60 mio. To je samo 8% delež. Mal.. :)
zupancicevajama@email.si 21.09.2008 13:26:40
Nic o tem, kako so se zeleli dokopati do milijonov???!!
 
Kaksen sef (beri JJ) taksni vajenci,
slosap@yahoo.de 19.09.2008 23:41:36
so so, pa še uspelo jim bo...in? nikome ništa...v naši firmi so tud kradl in? nikome ništa
Buena Vita 19.09.2008 22:03:25
a niso brihtni
Več komentarjev