Črna kronika

V Ratečah naj bi sin zabodel očeta

Rateče, 18. 01. 2018 13.33 1 min branja 0

Nož

V Ratečah naj bi se sprla oče in sin. Sin naj bi očeta nato večkrat zabodel, tega so z vojaškim helikopterjem odpeljali v UKC Ljubljana. Sinu naj bi odvzeli prostost. Kriminalisti vodijo preiskavo v smeri kaznivega dejanja, so sporočili gorenjski policisti.

Kranjskogorski policisti so danes obravnavali nasilno dejanje in povzročitev telesnih poškodb.

"Po prvih podatkih sta bili v dogodku udeleženi dve osebi, eno so zaradi poškodb odpeljali v zdravstveno ustanovo. Kriminalisti preiskavo vodijo v smeri kaznivega dejanja, v povezavi z dogodkom pa že obravnavajo eno osebo," je sporočil Bojan Kos s Policijske uprave (PU) Kranj.

Po poročanju Slovenskih novic sta se okoli 9. ure v zasebnem prostoru v Ratečah po neuradnih podatkih sprla sin in oče. Po virih omenjenega časnika naj bi sin nato večkrat zabodel očeta, ki so ga prepeljali v ljubljanski klinični center, sinu pa naj bi odvzeli prostost.

Več podatkov bodo s PU Kranj posredovali po končanih aktivnostih kriminalistov, je še dodal Bojan Kos.

  • slika 1
  • slika 2
  • slika 3
  • slika 4
  • slika 5
  • slika 6
  • slika 7
  • slika 8
  • slika 9
  • slika 10
  • slika 11
  • slika 12
  • slika 13
  • slika 14
  • slika 15
  • slika 16
  • slika 17
  • slika 18
  • slika19
  • Slika 20
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1419