Črna kronika

Smrt na smetišču: ni šlo za zločin

Nova Gorica, 12. 07. 2016 11.46 1 min branja 0

Policijski trak

V primeru smrti moškega, ki so ga februarja našli delavci komunalnega podjetja na območju smetišča v Stari Gori pri Novi Gorici, ni šlo za zločin, so sporočili policisti. Usodne poškodbe so nastale med delovanjem smetarskega tovornjaka.

S PU Nova Gorica so sporočili, da so pred kratkim končali preiskavo v zvezi z najdbo trupla 59-letnega moškega na območju Lokovca, ki so ga 23. februarja zjutraj našli delavci komunalnega podjetja na območju centra za ravnanje z odpadki v Stari Gori pri Novi Gorici.

V sklopu zahtevne večmesečne preiskave niso ugotovili znakov, ki bi kazali na kaznivo dejanje. Obsežne telesne poškodbe, ki so na začetku kazale na sum kaznivega dejanja, so namreč nastale med delovanjem stroja smetarskega tovornjaka. ''Tako je bilo tudi izključeno, da bi poškodbe nastale kot posledica morebitne prometne nesreče ali padca oz. s strani tretje osebe,'' je sporočil predstavnik novogoriških policistov Dean Božnik.

Ker kriminalisti niso ugotovili znakov kaznivega dejanja, so konec junija s pisnim poročilom obvestili pristojno Okrožno državno tožilstvo v Novi Gorici. 

  • slika 1
  • slika 2
  • slika 3
  • slika 4
  • slika 5
  • slika 6
  • slika 7
  • slika 8
  • slika 9
  • slika 10
  • slika 11
  • slika 12
  • slika 13
  • slika 14
  • slika 15
  • slika 16
  • slika 17
  • slika 18
  • slika19
  • Slika 20
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1419