Pogrešana Avstralka na Facebooku
V Dubrovniku je neznano kam izginila 21-letna Avstralka. Družina in prijatelji jo že iščejo, tudi s pomočjo Facebooka. Avstralka je bila na obisku tudi v Ljubljani.
Pogrešana Britt med bivanjem v Ljubljani.
V sosednji Hrvaški, natančneje v Dubrovniku, je izginila 21-letna Avstralka Britt Lapthorne iz Melbourna. Na priljubljeni spletni družabni mreži Facebook se je zato že organizirala skupina ljudi, katerih cilj je najti pogrešano dekle. Brit so nazadnje videli 18. septembra. Skupino na Facebooku je organizirala Tara Reynolds, Britanka, ki je Britt spoznala pred nekaj dnevi na Hrvaškem. Tara v imenu staršev pogrešane Avstralke poziva vse, ki so srečali Britt, ali vedo kaj o njenem izginotju, da se javijo na Facebook.
Iščejo jo tudi s pomočjo Facebooka.
Pogrešane pa ne iščejo le preko spleta, v akcijo se je namreč aktivno vključila tudi policija iz Dubrovniške-neretvanske županije, ki preverjajo, kje se je Britt nazadnje gibala in kaj je mlada Avstralka delala, preden je izginila.
Pogrešana Britt se je mudila tudi v Ljubljani, kar pričajo fotografije, ki jih je objavila v svojem profilu na Facebooku.
ne vem kakšna so tvoja pričakovanja na tem portalu...očitno boš z vsako temo razočarana...ne jemlji si k srcu...


















