Črna kronika

Na Krku umrla Slovenka

Krk, 06. 07. 2010 09.40 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Na hrvaškem otoku Krk v gozdu pri Baški je po nesreči s štirikolesnikom umrla 25-letna Slovenka. Njen sopotnik, tudi Slovenec, je bil lažje poškodovan.

Vožnja s štirikolesnikom na Krku je bila usodna za Slovenko (simbolična fotografija).
Vožnja s štirikolesnikom na Krku je bila usodna za Slovenko (simbolična fotografija). FOTO: iStockphoto

Usodna nesreča se je zgodila včeraj okoli 19.40 v bližini mesta Draga Bašćanska na Krku na gozdni poti v smeri vodovoda Treskavac.

Na izposojenem štirikolesniku Adly ATV-150 z zagrebškimi registrskimi tablicami sta se vozila dva slovenska državljana, oba stara 25 let. Voznik je v levem ovinku izgubil nadzor nad vozilom, zato ga je zaneslo v tri metre globok prepad.

25-letnico so zaradi hudih poškodb prepeljali v Dom zdravja na Krku, kjer je kmalu umrla. V bolnišnici je tudi voznik, ki je bil v nesreči lažje poškodovan.

Več informacij o nesreči bo znanih po končani policijski preiskavi.

UI Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.