Črna kronika

Zastrupitev z ogljikovim monoksidom: ena oseba umrla, eno odpeljali v bolnišnico

Slovenj Gradec, 12. 01. 2015 22.04 1 min branja 0

Slovenska policija

V Vodrižu v občini Slovenj Gradec je ena oseba umrla, drugo pa so odpeljali v splošno bolnišnico. Vzrok je bila zastrupitev z oglikovim monoksidom, so potrdili na celjski policijski upravi.

V Vodrižu v občini Slovenj Gradec je ena oseba umrla, drugo pa so zaradi odpeljali v splošno bolnišnico Slovenj Gradec, poroča Uprava RS za zaščito in reševanje.

Na PU Celje so potrdili informacijo, da je ena oseba umrla v garaži v okolici Slovenj Gradca, in sicer zaradi zastrupitve z ogljikovim monoksidom. Še eno osebo pa so zaradi povečane koncentracije ogljikovega monoksida odpeljali v bolnišnico.

Več informacij bo znanih jutri.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763