1. cigarete zanetijo precej požarov
  2. Mirna Reynolds
  3. Kim Kardashian
  4. Radikalna reklama
  5. Nina Morić

121 pedofilov za zapahi

Madrid, 01.10.2008, 19:49 | D.L.

Po vsej Španiji so potekale racije. Za zapahi se je znašlo kar 121 domnevnih pedofilov, med njimi tudi taki, ki naj bi za umazane posnetke izkoriščali člane lastne družine.

Video

Trenutno uporabljate Adobe Flash Player verzije 8.

Za napredno uporabo našega novega predvajalnika priporočamo Adobe Flash Player 9, ki omogoča celozaslonski ogled in najboljšo kvaliteto videa.
Priporočamo najnovejšo različico Adobe Flash Player verzije 9, ki si ga lahko brezplačno naložite tukaj

Iz 24UR: Razkrinkani pedofili

Nalagam..
Embed:
Otroška pornografija

(Foto: Reuters)

V Španiji je potekala doslej največja policijska akcija proti razpečevanju otroške pornografije prek svetovnega spleta. V racijah po vsej državi je sodelovalo več kot 800 policistov, prijeli pa so kar 121 osumljencev. Najmanj dva sta po trditvah policije snemala pornografski material in za to izkoriščala člane lastne družine.

Med akcijo so pregledali 250 domov in zasegli 347 trdih diskov, 1186 CD-jev in DVD-jev in 36 prenosnih računalnikov z otroško pornografijo. Našli so tudi dokaze o izjemno krutem izživljanju nad najmlajšimi. Informacije so zbirali od julija preteklo leto. Operacija je potekala v sodelovanju z brazilskimi policisti. Ti so odkrili mednarodno mrežo, preko katere so si izmenjevali milijone datotek z otroško pornografijo. Delovala je v kar 75 državah.

Španija je v zadnjih letih izvedla številne akcije proti razpečevalcem otroške pornografije in si zato prislužila celo pohvale Unicefa.

Pošlji komentar

Glasuj

5,0

2 glasov

Pošlji sporočilo

E-pošta pošiljatelja:

E-pošta prejemnika:

Kratko sporočilo:
 

Zadnji komentarji


  • legalc
    10.10.2008, 23:01
    ŠE PREMALO


  • d.d
    07.10.2008, 18:12
    ti pedofili na hr so večinoma četniki. zdaj jih bojo kastirali. lepo! samo da nebo to kakšen mednarodni incident s srbijo!tam jih gojijo!
  • mrki23
    02.10.2008, 11:24
    Še vedno ne morem verjet kako lahko nekdo nardi to otroku, nekateri celo lastnemu otroku.To so bolani ljudje in ne morjo živet skupi z normalnim folkom.
  • slosap
    01.10.2008, 21:48
    kdaj bodo pa pri nas zaprli pedofile? Točno vedo kdo so! Ponekod celo šole ščitijo svoje nekdanje vodje planisnkih krožkov, mar ne OŠ Polje!
  • googca
    01.10.2008, 18:56
    lol vi pa ste. morte povsod cerku zravn stlacit. otroci
  • 1098
    01.10.2008, 17:03
    če bi pri nas zaprli vse pedofile bi zagotovo nekatere cerkve ostale dalj časa zaklenjene
  • hopelorelay
    01.10.2008, 16:16
    Kar tako naprej, pa vse po vrsti kastrirat, jim sprat možgane in v ječo - kruto, ampak tudi zlorabljeni otroci si res ne zaslužijo, da jim te zverine uničijo otroštvo, ki jim pripada!!!!!!!!
  • Zakon1
    01.10.2008, 14:59
    ZAKON!!!
  • Avantazija
    01.10.2008, 12:43
    Upam, da bodo tud ostali za zapahi
  • igor.gojcic
    01.10.2008, 11:22
    Velika akcija, mini članek.

    Bogve koliko je vmes nedolžnih žrtev oblasti, ni hec to.