Obraz ugrabitelja Maddie
London/Praia da Luz, 20.01.2008, 20:52 | M.K.
Ugrabitelj Maddie McCann je dobil podobo. Policija je objavila skico moškega, ki naj bi ga priča prepoznala kot ugrabitelja.
Trenutno uporabljate Adobe Flash Player verzije 8.
Za napredno uporabo našega novega predvajalnika priporočamo Adobe Flash Player 9, ki omogoča celozaslonski ogled in najboljšo kvaliteto videa.Priporočamo najnovejšo različico Adobe Flash Player verzije 9, ki si ga lahko brezplačno naložite tukaj
Iz 24UR: Fotorobot osumljenca
Domnevni ugrabitelj Madeleine je dobil obraz.
Policisti v primeru izginotja britanske deklice Madeleine McCann so dosegli nov napredek. Na podlagi opisa priče, ki je iz oči v oči videla z domnevnega ugrabitelja danes 4-letnega dekletca, so narisali skico moškega.
Kot poroča britanski časnik News of the World, je 50-letna Gail Cooper stanovala manj kot 600 metrov stran od počitniškega stanovanja McCannovih v portugalskem letovišču Praia da Luz, z brkatim moškim, ki naj bi ugrabil Maddie pa se je srečala trikrat. “Ob njem mi je zaledenela kri in počutila sem se nelagodno,” je povedala Cooperjeva.
Izjava Gail Cooper o ugrabitelju se ujema tudi s pričanjem družinske prijateljice McCannovih Jane Tanner, ki je policiji povedala, da je tiste usodne noči videla sumljivega moškega, ki je v naročju nesel otroka. Jane neznanca sicer ni videla v obraz, tako da je do zdaj policija imela le skico brez obraza. Zdaj pa je ugrabitelj po skoraj letu dni dobil tudi obraz.
Moški, ki ga je opisala očividka, je star med 38 in 45 let, ima rumenkasto polt, ravne temne lase, brke, velike zobe in govori v polomljeni angleščini.
Oboroženi z novimi dokazi so se britanski in portugalski policisti povezali z Interpolom v upanju, da bodo končno našli osumljenca. Novi dokazi pa so zbudili novo upanje tudi pri starših izginule deklice Gerryju in Kate McCann, ki upata, da bodo moškega hitro našli, ta pa jima bo dal odgovore, kje je njuna hči.
Madeleine je izginila maja 2007. (Foto: Reuters)
Pošlji komentar
Glasuj
4
Zadnji komentarji
-
Emperor26.01.2008, 20:36
pa kdo je mene narisal? Zdj pa me folk obtožuje, da sm jo jst ugrabu. Ja hudo je še to da sm bil lani polet na Portugalskem. Fat baba laže!
-
goran1_1521.01.2008, 20:33
ma mala Maddie je na žalost že mrtva ker zdej je pa že tolk časa že mem da močno dvomim da jo majo nekje kao zaprto al kaj.Sam je pa zlo sumljivo vse skupi tud starša pa te priče kao,k pa so čakal skoraj osem mescov da so pršli do tega ,pa te priče ja ja,to je samo zavajanje javnosti pa bogatenje na račun nesrečne Maddie,pa čeprav upam upam ,ampak ne verjamem da je živa.
-
Underwerse21.01.2008, 17:20
parefin: Zanimiva teorija, toda ne vem, ce bi se obnesla. Sicer pa se strinjam s tabo glede avstrijcev. Kje si pa srbe pozabu ?! Heh ! ... Aja tip na sliki zgleda zaostal, pa se zobje mu strlijo na ven !
-
Tonček Balonček21.01.2008, 08:42
Se mi zdi, da sem enega čisto podobnega tipa videl lani na morju....
-
masaa21.01.2008, 08:34
Tudi jaz se sprašujem, kje je bila ta ženska do zdaj....Upanje ostaja....Brez upanja ni življenja, kot je rekel Tonček Balonček....
-
smash200421.01.2008, 08:14
to upokojenko bi moral zapret zaradi prikrivanja informacij
-
mb21.01.2008, 07:52
Men pa ni jasn kje je bla ta ženska očividka celih 8 mesecev. Zdaj se je gospa šele spomnila da je vidla Mady in tega tipa al kaj???? Haloooooo
-
nintendo6421.01.2008, 03:13
To z Maddie mi je sumljivo. Na koncu jo bodo čudežno našli živo, ko bosta starša že blazno obogatela. Hollywood se že zanima za zgodbo...
-
append21.01.2008, 01:24
drugac pa ta slika ugrabitelja ni nevem kwa dobra, ker je mozno da se je ta nepridiprav v tem času od maja 2007 ustrigu in nima vec dolgih las + kle na sliki ma lece, medtem ko v resnici lahko nosi ocala..
-
append21.01.2008, 01:19
ja...pol si se pa zbudu s prstom v riti :D:D:D













