28.08.2008
22:08

FOTO: Na Kmetiji slavila Daša!

Ljubljana, 15.12.2007, 23:27 | N.V./U.Z./N.M.

Zmagovalka Kmetije, prvega resničnostnega šova v naravi pri nas, je Daša. Dobila je 50.000 evrov.

Video

Trenutno uporabljate Adobe Flash Player verzije 8.

Za napredno uporabo našega novega predvajalnika priporočamo Adobe Flash Player 9, ki omogoča celozaslonski ogled in najboljšo kvaliteto videa.
Priporočamo najnovejšo različico Adobe Flash Player verzije 9, ki si ga lahko brezplačno naložite tukaj

Pri moči zmagala Daša in postala zmagovalka Kmetije

Nalagam..
Embed:

Fotogalerija (23)

  • Fotke iz kmetije
  • Fotke iz kmetije
  • Fotke iz kmetije
  • Fotke iz kmetije
  • Fotke iz kmetije
  • Fotke iz kmetije
  • Fotke iz kmetije
  • Fotke iz kmetije
  • Fotke iz kmetije
  • Fotke iz kmetije
  • Fotke iz kmetije
  • Špela Močnik
  • Fotke iz kmetije
  • Fotke iz kmetije
  • Fotke iz kmetije
  • Fotke iz kmetije
  • Fotke iz kmetije
  • Fotke iz kmetije
  • Fotke iz kmetije
  • Fotke iz kmetije
  • Fotke s Kmetije
  • Fotke s Kmetije
  • Fotke s Kmetije

Finalistki Biljana in Daša sta v studio POP TV-ja vstopili brez večje treme, kljub temu, da je bila pred njima najtežja preizkušnja doslej. Daša, ki se je v času svojega bivanja na Kmetiji dvobojevala kar trikrat, je v areno vsakič vstopila izredno samozavestno: "Prepričana sem vase in v svoje sposobnosti. Verjamem v svojo zmago."

Fotke s Kmetije

Daša si je z zmago prislužila 50.000 evrov in jih ponosno dvignila. (Foto: POP TV)

Biljana do velikega finala ni pridobila tovrstnih izkušenj, obe finalistki pa sta se z vnemo, primerno višini glavne nagrade, pripravljali na finalni obračun v studiu POP TV-ja. Daša se je pred velikim finalom učila Pratiko, trenirala v fitnesu in na atletskem stadionu, Biljana pa je žagala kar doma za Bežigradom, nekajkrat je obiskala fitnes in z muko listala Pratiko.

Trije dvoboji so odločili zmagovalko

Dekleti sta se najprej pomerili v znanju o delu in življenju na kmetiji. Pravila kmečkega kviza so preprosta. Na zastavljeno vprašanje je morala odgovarjati tista, ki je prva položila roko na krog na sredini mize. Za vsak pravilen odgovor sta dobili eno podkev, za napačnega je podkev dobila nasprotnica. Biljana je prva zbrala pet podkev. Dvoboj v znanju si v celoti oglejte v priloženem videu!

Fotke s Kmetije

Skupinski objem ob razglasitvi zmagovalke. (Foto: POP TV)

Finalistki sta se nato pomerili v žaganju. Dvoboj si oglejte v priloženem videu! Biljana, ki je prva padla na tla, je bila poraženka dvoboja, Daša pa zmagovalka.

Rezultat je bil izenačen, zato je o zmagovalki Kmetije odločala moč. Tu je po trdem boju na koncu le zmagala Daša, ki je po spremenjenih pravilih sama sebe obesila na klin. Več pa v videu.

Najbolj priljubljen član družine je Klemen!

Klemen pa je tisti, ki se bo domov odpeljal z novim Škodinim Roomster Scoutom. Enemu od vas, ki ste oddali svoj glas, smo obljubili nagrado 1000 evrov. Srečna nagrajenka je Silva Lubšina z Bizeljskega. Čestitke!

Fotke iz kmetije

Klemen se je domov odpeljal z novim avtomobilom. (Foto: POP TV)

S svojimi glasovi ste ves teden sporočali, kateri od članov družine se vam je najbolj priljubil. Večino glasov ste namenili Klemnu, ki je postal lastnik novega osebnega avtomobila. Članu družine, ki se je moral izseliti na ukaz povratnikov, ste očitno privoščili materialno zadoščenje za njegovo delo na Kmetiji. V videu zgoraj si oglejte, kako je Klemen sprejel komplimente in ključe svojega novega avtomobila.

Kmetija z odličnimi rezultati!

Kmetija je že od samega začetka med gledalci izredno priljubljena, gledanost pa je med šovom postajala še večja. Zadnji teden (3. 12. - 8. 12.) je tako šov med mlado, aktivno populacijo (18-49 let) v povprečju dosegel že kar 12,4-odstotni rating ter 42-odstotni delež. Najbolj gledane oddaje si je v povprečju ogledalo kar več kot 329.000 vseh takrat zbranih gledalcev pred malimi zasloni. Kmetija je tako od sedaj dnevno predvajanih resničnostnih šovov (BAR I, BAR II, Big Brother) najbolj gledana, kar kaže na dejstvo, da so resničnostni šovi v Sloveniji vedno bolj priljubljeni.

Fotke iz kmetije

Del klape, ki je svoje dneve preživljala na Kmetiji. (Foto: POP TV)


Pošlji komentar

Glasuj

3

86 glasov

Pošlji sporočilo

E-pošta pošiljatelja:

E-pošta prejemnika:

Kratko sporočilo:
 

Zadnji komentarji


    1 2 3 4 5 6
  • thematrix
    16.12.2007, 23:27
    ka vi gledate ti si ja nor hahahahahahahahahahahah, 3-4 meseca si noter brez vsega, pa se... eh brezveze tole nisem js nobenkrat gledo ko je KR NEKI
  • srecna
    16.12.2007, 19:22
    Pika.a kdo pa si ti da mi solis pamet?? Kakor pravi pregovor- pameten odneha ..hahha.. nisi vredna mojih prstov da si jih obrabim. Zensce..skuliraj se ..kolikor pametujes se raje zamisli nad svojim postom..eno je zivet kot pises drugo pa pametovat. :D
    Apocalypse | to je taktika vsake taksne oddaje in nagradnih iger...:)) Se strinjam..raje sem kupila hceri kar potrebuje za vsakdan kot pa da polnim zadnjice nekomu bogatemu ali pa arogantnezu..itd..:)) Da je Dasa taksna svetnica bi ta denar podarila bolnisnicam ali za otroke ..ma slovenci pac in njihova pozrestnost (to ne leti na vse!)
  • Rossi 46
    16.12.2007, 18:41
    Daša je imela srečo trikrat pri žaganju;
    -da je ni že Špela odžagala v njunem dvoboju
    -drugo,da je Biljana skakala na drogih
    -tretjo pa,da je Biljana za malo hitreje žagala bi Daša tako padla kakor Adrijana v četrtek.
  • aj1
    16.12.2007, 15:44
    Če bi Biljana malo manj skakala med žaganjem, bi postala zmagovalka!?
  • aj1
    16.12.2007, 14:56
    Oddajo sem gledal dokaj redno, a pričakoval sem drugačno oddajo in sicer v smislu dejanskega preživetja (tako oddajo sem pred leti gledal na nemškem satelitskem programu, kjer je dejanska družina z otroki poskušala preživeti na način izpred sto let).Ker je bila posredi ves čas visoka nagrada, so člani družine v glavnem igrali in kalkulirali, kako se čimprej znebiti hudih konkurentov.Ne zdi se mi prav tudi to, da so se stari člani vrnili na kmetijo in potem krojili rezultal kljub temu, da so bili že izločeni.
  • specman
    16.12.2007, 14:30
    gledu sm 3x: prvič, drugič, pa nikol več!!! NEUMNO KOT VSE PODOBNE ZADEVE NA KOMERCIALNIH KANALIH!!!
  • Apocalypse
    16.12.2007, 14:08
    bravo vsem ki ste glasovali za klemna....res da si je fant zaslužu avto...vendar pa...lahko bi bli fer pa zbiral dnar na nek račun, namesto da se kliče....200.000 glasov po 0.83 eu. Sami lahko zračunate da to pride več kot 160.000 eu. Se pravi z glasovanjem ste plačali Daši glavno nagrado 50.000 eu, avto ki ga je dobil klemen so tako ali tako dobili zastonj, tako da jih avto ni stal nič. No ostalih 110.000 in več pa ....veste kam je šel denar.......bravo še enkrat da ste dali denar organizatorjem ;)
  • lunyca785
    16.12.2007, 13:23
    o ja..daša je iz juga :D
  • black1cat2
    16.12.2007, 12:25
    Meni je odkrito povedano minilo do gledanja, čeprav je sprva dajalo še občutek, da bi lahko bila gledanja vredna oddaja. A se je hitro pokazalo drugače! Včeraj pa sem iz radovednosti gledala finalno oddajo, ki bi zlahka bila posneta tudi prej (kljub snegu na Klemenovem novem avtomobilu – vse se za zrežirat).

    V bistvu mi je sprva bilo ČISTO VSEENO, katera zmaga. Po Biljanini primitivni izjavi, da si želi v življenju srečati čimveč težko bolnih ljudi, pa me je res skoraj obrnilo. Kakorkoli je še obračala svojo izjavo ali si jo hotel obrniti sam, je zvenelo totalno IDIOTSKO! Po tistem sem si sama pri sebi mislila, da če sta na voljo res še samo ti dve deklini, zmago morda res privoščim bolj Daši.

    Podrobnosti se mi pa ne da komentirati, ker se mi zdi vsa Kmetija (vključno s včerajšnjo oddajo) bolj zrežiran kot kak resničnosti šov.
  • maja
    16.12.2007, 12:00
    Bravo POP TV k ste z glasovanjem nategnil tolk folka.. Gledalci smo s svojimi glasovi dal en kup dnarja pa nismo vredni niti da bi objavili v oddaji gledalca/ko ki je prejela 1000 evrov... Bedna nagrada!!! Upam da bo vsaj nekaj od zasluženga dnarja šlo v dobrodelne namene, kar pa močno dvomim!!! he he he... Banda pokvarjena!
  • 1 2 3 4 5 6