Napoli se je opekel v Bergamu

Bergamo, 02. 02. 2014 16.57 |

Nogometaši tretjeuvrščene zasedbe italijanske Serie A Napolija, so se opekli na gostovanju pri Atalanti. Izbranci Stefana Colantuona so zmagali s 3:0.

Rafael Benitez
Rafael Benitez FOTO: Reuters
Nogometaši italijanskega Napolija bodo v bitki za mesta, ki vodijo med evropsko nogometno elito, še dolgo pomnili gostovanje v Bergamu. Izbranci Stefana Colantuona so namreč zmagali s 3:0, oba gola pa je zabil Argentinec German Denis. Gostitelji so povedli na začetku drugega polčasa, ko je za 1:0 zabil German Denis, Argentinec je nato povišal vodstvo gostiteljev na 2:0, vse upe Neapeljčanov o morebitnem preobratu pa je v 70. minuti razblinil Maximiliano Moralez.

Poraz Napolija bi lahko pomenil tudi opozorilo za stratega zasedbe s San Paola Rafaela Beniteza, ki tako visokega poraza pred potjo v Bergamo, ni pričakoval.