Monterrey v polfinalu klubskega SP proti Chelseaju

Tokio, 09. 12. 2012 10.47 |

Mehiški Monterrey je na stadionu Toyota premagal južnokorejski Ulsan Hyundai s 3:1 (1:0) ter se uvrstil v polfinale klubskega svetovnega nogometnega prvenstva na Japonskem. Mehičani se bodo v četrtkovem polfinalu v Jokohami merili z evropskim prvakom Chelseajem.

Jesus Corona (levo) je dosegel prvi gol na tekmi.
Jesus Corona (levo) je dosegel prvi gol na tekmi. FOTO: Reuters

Monterrey je povedel z golom Jesusa Corone v deveti minuti. Mehiško slavje je z zadetkoma v drugem polčasu potrdil Cesar Delgado (77., 84.). Častni gol za južnokorejsko moštva je v 88. minuti zabil Lee Keun-ho.

Na tekmi so prvič preizkusili tehnologijo na golovi črti, sokolje oko. Ta, podobno kot v tenisu, uporablja kamere za ugotovitev poti žoge. Tehnologijo so prvič preizkusili na tekmi, vendar pa je niso uporabili, saj za kaj takšnega ni bilo potrebe.

-18
Sam ne sramotit evrope, ze dost da sramotite arabsko ligo....
+25
Kok ste vsi po vrsti patetični! Jaz vedno privoščim zmago evropejcem, pa naj bo na svetovnem klubskem prvenstvu, Barca, Manchester, Inter ali pač kdorkoli!!! Tukaj pa bi vsi radi vidli, da Chelsea izgubi!! Sramotni ste!! Upam da Chelsea zmaga in vam haterjem usem zapre usta!!! CHELSEA <3
efrefrfdeff
09. 12. 2012 14.14
+11
se popolnoma strinjam s tabo +1 - podpis. gremo Chelsea. CHELSEA FOR EVER!!!
RYAN GIGGS
09. 12. 2012 11.34
+3
Cenovno so na ravni Readinga. Upam, da zmagajo.
efrefrfdeff
09. 12. 2012 11.48
+3
kdo Mehičani al Chelsea? Če si mislo Mehičane si pa dober vic povedav :). Dream on. Gremo chelsea po naslov svetovnega klubskega prvaka! Chelsea for ever!!!
RYAN GIGGS
09. 12. 2012 12.18
+4
Ja mislil sem Mehičane in ne vem, kaj je tu smešnega. Smešno bo pa, če vas bojo premagali.
JbmTiMt
09. 12. 2012 13.19
+9
giggs chelsea je vrgu iz lige prvakov juventus pa sahtar. kater velikan je ze vas lani? basel?
efrefrfdeff
09. 12. 2012 14.19
+3
jp res je mzp gigs ti pa prosim nebot tak zavisten. Jaz vedno privoščim zmago in vedno bom evropskemu velikanu oz. klubu ki pač tisto leto igra. Pa naj bo to kateri iz med največjih rivalov kot naprimer Men United al pa to Barcelona,Real, Milan itd. Tak da kot je že Chelsea 1905 povedav upam da chelsea zmaga in vam haiterjem kot si očitno naprimer ti zapre usta. GO CHELSEA GO. The blue flag fliing high!