Garcia: Pjanićev gol bi moral videti cel svet!

Rim, 26. 04. 2014 12.19 |

Nogometaši italijanske Rome so z 2:0 ugnali AC Milan in se v bitki za državni naslov približali torinskemu Juventusu, še posebej lep pa je bil gol Miralema Pjanića, ki se je poigral z obrambo in poslal žogo za hrbet Christiana Abbiatija.

Miralem Pjanić
Miralem Pjanić FOTO: Reuters

Nogometaši italijanske Rome so prekinili zmagoviti niz AC Milana. Na domačem Olimpicu so se veselili zmage z 2:0, še posebej lep pa je bil gol reprezentanta BiH Miralema Pjanića, ki je preigral lepo število nogometašev v rdeče – črnih dresih, nato pa hladnokrvno matiral vratarja Christiana Abbiatija. "V uvodnih 20 minutah smo naredili veliko napak, bili počasni, s skromno posestjo žoge. Skozi dvoboj smo se prebujali in prebudili. Z izjemnim Pjanićem pa ni bilo težko," je po dvoboju za Sky Italia dejal trener Rimljanov Rudi Garcia.

"V nadaljevanju smo igrali veliko bolje in Pjanić je dosegel gol, ki bi ga moral videti cel svet. Če bi ga dosegel Maradona, bi ob njem rajal cel planet," je še dodal trener, ki je po dvoboju priznal, da lahko skupaj z izbranci spet sanja o čem velikem. Kljub lepi točkovni prednosti prvakov iz Torina.