Skrivnost uspeha je v barvah
Ljubljana, 16.05.2008, 07:06 | M. H.
Ste kdaj razmišljali o tem, da so nekateri ljudje uspešni v vsem, česar se lotijo? Včasih je odgovor zelo preprost: skrivnost je v barvah!
Morda ste že slišali, da morate, ko greste na razgovor za novo službo, obleči rdečo srajco, ker ta metoda menda vodi do uspeha. In res, pravijo, da rdeča barva izraža odločnost, samozavest in moč. Vendar pa se lahko zgodi, da vam rdeča barva sploh ne pristaja in da bo službo dobil kdo, ki nosi čisto navadno belo srajco.
To je le primer, a dejstvo je, da se ljudje med seboj ločimo tudi po tem, kakšen barvni tip smo in nam pristajajo različne barve.
Da ne bi zaman zapravljali denarja za tisto, kar je to sezono "v trendu“, si na zadovoljna.si poglejte, kakšen barvni tip ste in katere barve vam zares pristajajo.
Pošlji komentar
Zadnji komentarji
-
tomazbodner16.05.2008, 07:32
M.H.: Ce strnem tvoj poden od clanka - 2. del prvega odstavka negira prvi del le-tega, "To je le primer" se nanasa na prvi odstavek, torej se ga lahko tudi mirno zbrise, tako od celega clanka ostane le:
"Ljudje semed seboj ločimo tudi po tem kakšen barvni tip smo in glede na to nam pristajajo različne barve."
To pa je dejansko isto kot subheader, torej je clanek zgolj reklama za zadovoljna.si.
Kam ste padli.... A ne bi bilo lazje kar napisati, da je "nasvet za branje" po besednjaku Nine Osenar?












