LJ
Weather
-3° | -12°

 

Na rojstni dan varal ženo

Na zagrebškem radiu se je pred kratkim zgodil manjši družinski incident. Žena je za rojstni dan želela presenetiti svojega moža, a je imel ta zanjo večje presenečenje ...

Žena je poklicala na radio in voditelja prosila, naj možu, ki je bil na poslovnem potovanju na Braču, čestitata za rojstni dan. Voditeljema je povedala telefonsko številko hotela in številko njegove sobe. Ves čas, ko sta voditelja govorila z možem Davorjem, je bila na liniji prisotna tudi žena.

Voditelj je Davorja poklical na hotelski telefon in sledilo je prvo presenečenje. "Halo?" se je oglasil ženski glas. Lulek je žensko prosil, če lahko na telefon dobi Davorja, a mu je ta zatrdila, da se ravno tušira. Nato ga je ljubkovalno poklicala: "Dadi." Ta je prišel in se oglasil, radijska voditelja pa sta mu zapela Happy brithday. Davor ni skrival veselja. Voditelj ga je vprašal, kako namerava praznovati, pa mu je odgovoril: "Malo sem pobegnil iz mesta. Tu sem z ženo." V tem trenutku se je na telefon oglasila žena, ki ji je zavrela kri. Davor je nato zmedeno rekel: "Prosim. Kdo je to?" "Pa kaj misliš, kdo je to. Davor svinja, pa s kom si ti tam? Tebi naročim čestitko, ti pa ...," je penila žena in odložila telefon.

Davor je ostal na liniji. Voditelja je vprašal, ali nameravata to objaviti v eter, onadva pa sta mu povedala, da je pogovor potekal v živo. Davor je še izustil: "Pa veste, jaz imam otroke," potem pa jezno odložil telefon.

Posnetek je hitro zaokrožil po spletu, pojavila pa so se tudi ugibanja, ali je zaigran. Z radia so sporočili, da ni tako.

Prevarana žena se zdaj lahko tolaži, da je za moževo nezvestobo kriv gen. Tako vsak trdijo strokovnjaki, ki že testirajo zdravilo za zdravljenje nezvestobe. Vas zanimajo podrobnosti?

 

Prenesi v

Glasuj

Pošlji sporočilo

Tvoja E-pošta:

E-pošta prejemnika:

Kratko sporočilo:
 

Komentarjev: 203
Silva Hecl 16.04.2010 22:02:20
TO PA SO MOŠKI ONI LAHKO......
boga njegova žena...
 
To je blo vse naštimano....ni blo res...je pa res da jim je zvišalo poslušanost
loh bi bla vesela da se ni dec oglasu :D
Maja Korimšek 17.09.2009 18:08:56
a otroke maš svinja moška...k si ji ga pa v tamalo porivu pa nisi mislu na otroke anee!!!kreten
 
umetnikvedno 17.09.2009 18:06:57
kaj svinja z ženo je bil na oddihu in žena kot žena je pozabila kje se nahaja!! Pustite dedce na miru...ženske nas že ogrožate!
gerrardthebest 17.09.2009 18:05:51
haha najači!!!!!!!!!!!!!!!
svinja moška lol.. kot da so ženske kaj boljše ;)
 
haha had shot :D
to mi deli!!!
Več komentarjev