Zanimivosti

Maja Roš Kanellopulos svetovna novinarska prvakinja

Val Cerbis, 30. 03. 2017 16.13 |

Novinarka oddaje 24UR Maja Roš je v Savojskih Alpah ubranila naslov novinarske svetovne prvakinje v zimski kombinaciji. Potem ko je v sredo zasedla drugo mesto na veleslalomski tekmi, je bila druga tudi v teku na smučeh, tako da je skupaj zasedla prvo mesto.

Na svetovnem prvenstvu novinarjev v francoskem Val Cerbisu je skupaj tekmovalo preko 170 novinarjev iz 32 držav, močna slovenska zasedba pa je tudi letos pobrala kar 11 medalj. Poleg novinarke oddaje 24UR Maje Roš Kanellopulos, ki je pobrala dve drugi mesti in zmago v kombinaciji, so se z odličji okitili še Barbra Jermann, Blaž Močnik, David Jug in Marisa Bizjak.

Maja Roš je po drugem mestu na veleslalomu (na fotografiji) z drugim mestom še v tekih osvojila naslov najboljše v kombinaciji. FOTO: 24ur.com, Maja Roš