VIDEO in FOTO: Zadnji dan Festivala pomladi
Ljubljana, 31.05.2008, 22:23 | Zala Nemec
Ena izmed glavnih ulic v naši prestolnici je oživela in priklicala k druženju številne radovedneže in artiste.
Video
Trenutno uporabljate Adobe Flash Player verzije 8.
Za napredno uporabo našega novega predvajalnika priporočamo Adobe Flash Player 9, ki omogoča celozaslonski ogled in najboljšo kvaliteto videa.Priporočamo najnovejšo različico Adobe Flash Player verzije 9, ki si ga lahko brezplačno naložite tukaj
Warriorz v.s. Freestyle Kingz
Pošlji komentar
Povezani članki
Glasuj
0
Zadnji komentarji
-
lenchica02.06.2008, 10:34
noro je blo!!!.. sploh Bilki in Vdj OOF !!!
-
mya_21731.05.2008, 23:58
aha..iz vašega komentarja sklepam, da je vam samo pomembno kako boste vi čim hitreje prišli domov.
a ni pomembno, da se ljudje sprostijo, da se zabavajo?to jim festivali omogočajo.res, da bi lahko bil festival drugje, sam point tega je tudi to, da se ljudje lahko sprehajajo po centru na soncu brez skrbi..
tako ali tako je na slovenski cesti preveč prometa..iz vidika NE tečnih/slabih voznikov je bil tale festival čisto prijten.
LP, Mya -
franjo.k31.05.2008, 22:56
Za take bedarije zapirajo promet skozi Slovensko cesto! Prej so samo Kongresnega in tromostvoje, zdaj pa je tisto popolnoma zaprto za promet, so začeli pa še Slovenkso zapirat. Z Busom se bom pa 1 ure več vozo zarad takih bedarij... Jankovič pejd čimprej nazaj u Jugovino pa tam drek mazi ljudem v oci






































