FOTO: NLP nad Mariborom?
Prejšnjo soboto zvečer je bralka iz Maribora na nočnem nebu opazila nekaj nenavadnega: "Precej nizko se je pojavilo okroglo, žareče rumeno telo, z rdečkastim sijem, v velikosti polne Lune."
Sosedova hiša. Ko na nebu ni bilo še nič, so vidne štiri luči, ki jih ima sosed postavljene zunaj. (Foto: Suzana Letica)
Bralka naj bi bila v soboto, 18. aprila, med 21.25 in 21.45 priča ''zelo nenavadnem dogajanju na nočnem nebu. Ker je za hišo drvarnica s slabo streho, jo je mož kljub pozni uri skušal popraviti pred dežjem, pri čemer sem mu pomagala. Naenkrat sva iz jugovzhodne strani opazila nekaj nenavadnega. Precej nizko se je pojavilo okroglo, žareče rumeno telo, z rdečkastim sijem, v velikosti polne Lune. Premikalo se je precej hitro in enakomerno, brez zvoka v smeri proti severozahodu. Naenkrat je upočasnilo, a se je še zmeraj oddaljevalo v smeri severozahoda, na koncu je bila vidna le še majhna pika. Ker sem radovedna, sem se obrnila v smeri jugovzhoda in opazila še eno isto telo, ki se je obnašalo enako. Z možev sva se spraševala, kaj sva videla, nakar je priletelo še tretje enako telo, le da je bilo videti večje. Morda, ker je bilo nižje. Vsa tri so se obnašala enako. Zadevo sem uspela posneti s fotoaparatom na mobilnem telefonu,'' je zapisala.
Rdeče telo, ki se je pojavilo in že oddaljilo nad slemenom hiše. (Foto: Suzana Letica)
Po njenih pričevanjih z možem nista še nikoli v življenju videla česa podobnega. ''Da ne bi mislili, da se nama je zmešalo. Naj vam povem, da sva odrasla, resna človeka, in sva bila v času dogodka popolnoma prisebna in ne pod vplivom kakršnih koli substanc. Kot otrok sem obiskovala krožek zvezdoslovja in bila tabornica, zato sem videla do sedaj že več utrinkov in vem kako izgledajo, prav tako sem tudi satelite, saj zelo rada opazujem nočno nebo. Vendar česa podobnega nisem zasledila še nikoli, niti na televiziji.''
Tretje največje telo, ko je bilo že v smeri severozahoda. Nad hišo je še vedno eno od prejšnjih dveh teles, vendar je zelo slabo vidno, ker je bilo najbrž že oddaljeno. (Foto: Suzana Letica)
Policisti na sobotni večer niso prijeli nobene prijave o domnevno nenavadnem dogodku. V zraku ni bilo niti helikopterja, so pojasnili.
Zgodba: Vesolje
Pošlji komentar
Povezani članki
Glasuj
Komentarji
videla sva isto in sicer dne 8.8.2009 v ljubljani!!!!!
to lahko seveda potrdi moja boljša polovica, ker je bila zravn.zanima naju kaj je to? oz zdaj zasledujeva čedalje več takih primerov, ki so bile videne s strani drugih. oz je to postal kar pogost pojav zadnje čase. pomoje jih je še kar nekaj ki so videli isto.danes je tudi članek o tem v SLOVENSKIH NOVICAH!!!!!!!!!!!!!!!!!



















