LJ
Weather
-5° | -9°

 

Ukradli slike doječe Jamie Lynn

Mlajša sestra Britney Spears Jamie Lynn, ki je junija povila deklico Madde Brian, se drži za glavo. Nekdo je namreč ukradel slike na katerih v družbi starejše sestre doji hčerko.

Jamie Lynn se je takoj, potem ko je novica o njeni nosečnosti prišla v javnost, umaknila v zasebnost in tudi danes, nekaj mesecev po rojstvu hčerke Maddie, se trudi, da bi mediji čim manj vdirali v njeno mlado družinico. Pred dnevi pa jo je pretresla novica, da je nekdo ukradel slike, ki jih je naredil njen zaročenec Casey Aldridge v varnem zavetju njunega doma.

Jamie Lynn in Maddie

Jamie Lynn se boji, da bodo slike na katerih doji, zašle v napačne roke.

Ujete trenutke je nato mladi očka želel natisniti na papir, zato se je zapeljal v bližnjo veleblagovnico in plošček s slikami zaupal tamkajšnjemu prodajalcu. Nekaj dni zatem so se slike, na katerih Jamie Lynn doji Maddie, pojavile na internetu. Družino Spears skrbi, da se slike ne bi pojavile na kakšni pedofilski strani, saj se ponekod povsem jasno vidijo prsi mlade zvezdnice.

Jamie Lynn Spears

Slike mlade mamice so očitno premamile prodajalca v veleblagovnici.

"Ne vem, kdo bi lahko storil kaj takšnega. Vdrli so v mojo najbolj sveto zasebnost," je razočarana Jamie, kateri ob strani stojijo sestra Britney, ki se tudi pojavlja na nekaterih fotografijah, mama Lynne in zaščitniški zaročenec Casey, ki je nasedel prijaznosti prodajalca. Morda bi se jim naslednjič izplačalo kupiti tiskalnik, da bodo lahko slike iz osebnega arhiva tiskali na varnem, doma!

Prenesi v

Glasuj

Pošlji sporočilo

Tvoja E-pošta:

E-pošta prejemnika:

Kratko sporočilo:
 

Komentarjev: 7
Miha Smrekar 24.09.2008 17:34:21
hahah pedofilski strani ja. k da bi bla 7 let stara. jaki bum zard enih slik...
 
mislim, da imata s starejšo sestro eno slabo razvado...grizenje nohtov.
 
MladaMamica 24.09.2008 11:00:24
Upajmo, da bodo tudi druge najstniške mamice poskusile dojiti svoje otroke, ko bodo tole slišale.
 
Mal reklamce ne škod!
 
še dobro da piše britney spears, kajti če ne sploh nebi vedla, kdo je ta ženskica...

em..pa še neki...pedofilski spletni strani??....ona ni več punčka...če se je odločla bit mama, pol...
 
kr neki.
 
Reklame vam delajo 24/7 ampak slike, kle je pa že drug problem...bravo ITjevci!
Več komentarjev