'Tabloidi so mi uničili kariero!'
Dejstvo je, da se Lindsay Lohan na naslovnicah ne pojavlja zaradi svojih igralskih sposobnosti in tega se tudi zaveda. V enem od zadnjih intervjujev krivi medije za svojo nesrečo.
"Ne morem storiti veliko, da bi to preprečila. Mediji so nekako postali obsedeni z mano," Lindsay Lohan razlaga v enem od svojih zadnjih intervjujev. "Spletne strani, razni opravljivi portali, rumene revije ... vsi so škodovali moji karieri. Lahko bi rekla, da mi jo vse bolj uničujejo!"
Lohanova se je obregnila tudi ob primer Britney Spears. "Njo spoštujem. Iz vsega je izvlekla najbolje kar se da. Nikoli se ni pretvarjala."
Lindsay nikakor nima namena obupati, saj je še vedno polna načrtov za prihodnost. Prvi je na vrsti skupni projekt s Seanom Pennom.
Bo igralka našla izhod iz težav? (Foto: Reuters)
Povezani članki
Glasuj
njena mt naj bi ji obrala ful dnara, ga je ona (lindsay) zaslužila
Ko pa pridejo manj lepe stvari v javnost in še globje kopljejo in iščejo takrat so pa drugi krivi in odgovorni...
Sicer ne vem kako slavna je, vse kar vem so članki o njeni vožnji pod vplivom alkohola, izogibanju kazni in jokcanju, da nebi šla v zapor, snifanje koke itd. Ne vem kaj je res in kaj ni, ker me niti ne zanima. Vse kar lahko rečem naj prevzame odgovornost za svoje početje pa se ji bo življenje drugače odvijalo.
Jemanje mamil je posledica slabe priprave na slavo in neprenašanja pritiska, ki ga slava zahteva.
Nikoli nihče ni rekel, da je cena slave nizka!





















