Škandalozna Nina Morić
Hrvaška manekenka je spretno izkoristila škandal, v katerega je vpleten njen postavni mož Fabrizio Corona.
(Foto: tgcom)
Nina Morić, ki je nekaj let nazaj delala tudi na slovenski modni sceni, je zaslovela v videospotu Rickyja Martina – Livin' la vida loca. Njene dolge noge, čvrste prsi in mamljive (čeprav 100 odstotno napihnjene) ustnice, so ji zagotovile kariero v Italiji. Tam se je ustalila, se poročila in rodila otroka.
(Foto: tgcom)
Njen mož, Fabrizio Corona, pa je bil letos obsojen zaradi vseitalijanskega škandala Valettopoli. Fotograf je namreč poskrbel, da so se v njegov objektiv ujeli najuglednejši italijanski pomembneži – od politikov, športnikov, do estradnikov. Navadno jih je zasačil v družbi postavnih in slave željnih deklic ter jih potem s temi fotografijami izsiljeval. Fabrizio se je spretno branil, saj opravlja le delo 'paparazza' … Če pa je bila kakšna fotografija še posebno 'huda', jo je seveda najprej ponudil tistemu, ki je na njej. Predkupna pravica, pač.
Fabrizio Corona in Nina Morić (Foto: tgcom)
Nina Morič je moža pustila na cedilu in Fabrizio ji je iz zapora izpovedoval večno ljubezen. Vse skupaj je bilo že precej patetično in podobno kakšni nadaljevanki. Fabrizia so po nekaj mesecih izpustili, Nina se je vrnila v njegov objem in sedaj postavna Hrvatica krasi koledar, namenjen moškim – For man 2008.
(Foto: tgcom)
Kar sami presodite, kako se da izkoristiti tudi neprijetne trenutke in si oglejte vroče Ninine fotografije.
Mislim, tolk so debele, da sem bla vedno zihr, da si ona že tega ne bi šla sama narest :) Whatever, okusi so različni.
Pa vztrajno briše moje prispevke, da ja ne bi kdo videl. Fuckin' pathetic :>
Sicer pa - vsake "pravljice" je nekoč konec.




















