Rihanna dobila voščeno dvojnico
Temnopolta pevka Rihanna je v slavnem muzeju Madame Tussauds dobila svojo voščeno dvojnico. Lutka je oblečena v enake obleke, kot jih je zvezdnica nosila v Parizu, ko si je ogledala modno revijo francoske mode.
Rihanna je zelo zadovoljna z voščeno dvojnico.
Rihanna se je nedavno na Twitterju hvalila s svojo novo rdečo pričesko in potožila, da si jih je med ravnanjem zažgala z likalnikom za lase. Izdelovalci njene voščene dvojnice pa očitno niso sledili njenemu trendu, saj so izdelali lutko s tako pričesko, kot jo je imela prej.
Voščena Rihanna ima oblečen črn korzet, oprijeto jakno, ozke črne hlače in čevlje z zelo visoko peto, ki jih je muzeju podarila zvezdnica. Voščena Rihanna ima tudi diamantne uhane, zapestnico in prstan.
Rihanna je menda z voščeno dvojnico izjemno zadovoljna. Njena predstavnica je povedala, da jo "absolutno obožuje“.
Rihanna pa se ne veseli le voščene lutke. Veseli se tudi snemanja novih pesmi. Na Twitterju je didžeju Ryanu Seacrestu, ki ga je zanimalo, kdaj bo izdala kakšne nove pesmi, odgovorila: "Kmalu! V manj kot desetih dneh ti bom poslala nekaj posebnega, kar boš poslušal in poslušal, kot da sem edina ženska na svetu!“
Povezani članki
Glasuj


















