Nicole Scherzinger sploh ne zna peti
Nicole Scherzinger, ki naj bi poskušala obuditi romanco z voznikom formule 1 Lewisom Hamiltonom, s katerim sta se oktobra letos razšla po štirih letih zveze, je s strani svoje nekdanje kolegice doživela hladen tuš.
Nekdanja pevka skupine The Pussycat Dolls Kaya Jones je na svojo kolegico Nicole Scherzinger zlila obilico gneva. Dejala je, da je Nicole preveč ambiciozna in da v bistvu sploh ne zna peti.
"Na nekaterih naših najbolj znanih pesmih so uporabili moj glas, ne njenega. Nicole ima velike ambicije, zaradi katerih mora biti številka ena, čeprav njene vokalne sposobnosti niso na nivoju. Da bi prišla na vrh, je veliko deklet odgnala iz skupine,“ je tujim medijem zaupala Kaya, članica originalne postave popularne skupine.
Njene besede je pred časom potrdila še ena članica skupine Jessica Sutta, ki je skupino zapustila prav zaradi Nicole.
Kot je povedala, so se dekleta ob Nicole vedno počutila manjvredna in da jih je Nicole želela spremeniti v prebivalke “Nicolinega sveta” – sveta, kjer se vse vrti le okoli nje.
"Nicole je zvezda in želela je, da se tako tudi vedemo do nje. Pussycat Dolls, to je bil njen svet. Vse je moralo biti tako, kot si je zamislila ona," je potožila Sutta.
Nekdanje kolegice o Nicole nimajo najlepšega mnenja. (Foto: Reuters)
Povezani članki
- Spet skupaj?
- Nicole pokazala vse svoje (havajske) čare
- Kako Nicole Scherzinger ohranja vitko telo?
- Seksi novo dekle Lewisa Hamiltona
- Nicole Hamiltona zamenjala za starejšega?
- Razšla sta se, ker ni hotel imeti otrok
- Sta se Nicole Scherzinger in Lewis Hamilton razšla?
- FOTO: Seksi in osupljiva Nicole Scherzinger
- FOTO: Najbolj seksi pevke na svetu
- Nicole Sherzinger zaročena z Lewisom Hamiltonom
- Pussycat Dolls z novimi močmi!
- Pussycat Dolls živele v senci Nicole Scherzinger
- Pussycat Dolls ostajajo skupaj
Glasuj
bila je v ospredju ja, lahko bi se druge PCD članice postavile zase pa bi bilo drugače, vse je tako kot si sam narediš




















