Na plažo z nakitom, vrednim več kot 100.000 evrov
Tamara ne bi bila Tamara, če ne bi na vsakem koraku nase opozarjala s pretiranim razsipništvom. Le kdo drug si namreč h kopalkam nadene dragoceno uro, uhane in zapestnico?
Tamara Ecclestone se tudi na plažo odpravi okrašena kot novoletna jelka. (Foto: Twitter)
Hči lastnika formule 1 Tamara Ecclestone si je nedavno s fantom Omarjem Khyamijem privoščila počitnice na Maldivih. Očitno ji otočje zelo odgovarja, saj ga je v letu dni obiskala dvakrat.
"V Londonu je promet katastrofalen, želim se vrniti na Maldive in ponovno obiskati Dubaj,“ je po vrnitvi z dopusta na svojem Twitter računu zapisala Tamara.
S fotografij, ki jih je objavila na omenjenem družbenem omrežju, pa je razvidno, da temnolaska brez svojega nakita enostavno ne more. Nadene si ga tudi, kadar ima na sebi samo kopalke. Na eni izmed fotografij tako pozira z diamantnimi uhani, vrednimi okoli 60.000 evrov, Cartierjevo zlato zapestnico, ki stane 30.000 evrov, in zlato uro znamke Rolex.
Poleg nakita sicer 27-letnica 'zbira' še torbice in dizajnerske čevlje. Prepričana je, da gre za premetene naložbe. "Nekateri zbirajo umetnine, jaz zbiram Hermesove torbe Birkin. Ena taka usnjena torbica stane od 20 do 25 tisoč funtov," je pred časom ponosno dejala Tamara, njen oče pa se je verjetno spet samo držal za glavo in razmišljal, kje ga je polomil.
Tamarin oče, Bernie Ecclestone, je nedavno izrazil ogorčenost zaradi razsipnosti svojih hčerk Tamare in Petre. (Foto: Reuters)
Povezani članki
Glasuj



















