LJ
Weather
-5° | -9°

 

Lindsay Lohan se bo poročila

Lindsay Lohan se zadnje čase pojavlja prav v vseh medijih. Pred nekaj dnevi je imela težave s policisti, sedaj pa je najavila še poroko.

Lindsay Lohan

Lindsay bo kmalu poročena. (Foto: Reuters)

William Bratton, načelnik losangeleške policije, je komentiral spolno usmerjenost igralke Lindsay Lohan, medtem ko je dajala izjavo na televizijskem kanalu KNBC. Komaj 22-letno Lindsay je izjava zelo užalila in razjezila. Dejala je celo: "Vodilni v policiji se ne bi smeli vtikati v zadeve ostalih ljudi, še zlasti, ko  gre za njihova osebna življenja."

Lilo, kot ameriško zvezdnico imenujejo tuji mediji, pa je naznanila tudi poroko s svojo zaročenko Samantho Ronsom ter napovedala, da se bosta poročili v kratkem. Lindsay je s tem razočarala in prizadela očeta, ki je ob tem izjavil: "Ne bo me na poroko. Preveč sem veren, da bi to sprejel. Sem pač katolik."

Prenesi v

Glasuj

Pošlji sporočilo

Tvoja E-pošta:

E-pošta prejemnika:

Kratko sporočilo:
 

Komentarjev: 22
kr neki
hahaha xD
crazy_bunny 09.08.2008 14:17:27
zakon bo trajen k odprt jogurt :D
crazy_bunny 09.08.2008 14:15:41
#
savic.stane
08.08.2008, 12:19
Spolna usmerjenost Lindsay Lohan pa res ne zadev načelnika losangellske policije ali pa tudi vseh ostalih,to je njena osebna zadeva !!!! Glede njenega očeta pa v RKC so samo moški lahko posvečeni v duhovnike !!!

stavic.stane a ti misliš v duhovnike+pedofiliste, ne?
Uau in kaj sedaj
Ma mene ti sploh ne zanimaš.
@7072
si za trojček?
 
7072 in kako je bilo z drugo žensko?
 
modri_smrkec 08.08.2008 15:36:48
jst pomoje nebi mogu bit lih slavn al pa bi zarat te moje hibe lih ratu slavn k bi me gdaj pa gdaj zprl k ce bi vame en skoz z fotoaparatom bi ga razbou
 
jah če se mene praša ma vsak pravico do tega da je kar je, jz osebno proti homo parom nimam nič, pa tudi sama sem že bila z žensko. Vsak ima pravico da je kar je! BRAVO PUNCI!!!
 
Zenski je VELIKO lepse ce je z zensko, trust me :D
Go Lindsay, oz. go Samantha ... :D
Več komentarjev