LJ
Weather
-4° | -12°

 

Heidi razpada nos?

Plastično starleto je paparac ujel, medtem ko se je na vrtu svoje vile v Costa Rici pokazala z obližem, ki je prekrival njen nos. Ji popravljeni nosek razpada ali gre za še en v vrsti lepotnih posegov?

Heidi Montag - 2

Paparaci so jo ujeli pred njeno vilo v Costa Rici. (Foto: pacificcoastnews.com)

Heidi Montag se je dobila s soprogom Spencerjem Pratom, s katerim se ločujeta, saj sta se dogovorila, da si bosta hišne ljubljenčke pravično razdelila. Dogajanju na vrtu Heidine vile v Costa Rici je ujel paparac, ki je zvezdnico serije The Hills pokazal v popolnoma novi luči. Heidi je bila nenaličena, poleg tega je na njenem operiranem nosku dobro viden obliž. Zaradi tega so se ameriški mediji začeli spraševati, ali se je obsedenka s plastičnimi posegi odločila za novo 'popravilo' svojega nosu.

Postaja lepotna spaka?

Starleta je ugibanja utišala z razlago, da zgolj upošteva navodila sicer že pokojnega lepotnega kirurga Franka Ryana, saj ne želi, da bi njen obraz 'razpadel, kot je Michaelu Jacksonu'. Obliž nosi vse od operacije nosu v novembru, ko so ji ga popravili že drugič. ''Obliž snamem samo za snemanja in fotografiranje, sicer pa ga nosim 24 ur na dan.“ Kot je pojasnila, je njen nos takoj spremenil obliko, ko je nekoč spala brez obliža. Poglejte fotografije nosu, ki vse bolj spominja na nos Michaela Jacksona.

Heidi Montag - 5

Heidi nosi obliž na nosu tudi med kopanjem. (Foto: pacificcoastnews.com)

 

Prenesi v

Glasuj

Pošlji sporočilo

Tvoja E-pošta:

E-pošta prejemnika:

Kratko sporočilo:
 

Komentarjev: 24
 
Verjetno bo tut joške mogla kmal zalepit, da ji ne odpadejo.
sam ma pa huto rit baba :D pa joški so tut kr orenk za prjet :D
 
ma jaz na tej zadnji fotki ne opazim nosa, opazim samo hot zadnjico
sajn.frane 02.09.2010 20:36:51
no ja konec koncev saj ni tsako skaba.
 
kva če jo je pa na kepo dobila:P:P
 
že zdaj razpada al kaj???ja čez deset let jo bo že polovica manjkal .ja pa upam da je fer do narave in da bo vsak svoj odpadli del dala v smeti za plastiko.ker naravo je pa le treba spoštovati ane
ce ma hanzaplast ne pomeni da ji razpada nos xd lahko da se je pocla - tok neumna kokr je - v kksna vrata
 
koza neumna!
 
amazing_babe 02.09.2010 19:26:47
men je bla boljša pred operacijami.. a tele babnce res nimajo bolšga dela kt uničvat se?
 
če ma flajštr ji že kr nos razpada... svašta
Več komentarjev