FOTO: Skoraj vsi moški si jo želijo
Le kdo bi se lahko uprl njenim oblinam? Večina moških je mnenja, da je najbolj poželjiva zvezdnica simpatična kolumbijska igralka Sofia Vergara. 39-letnica je uspela prehiteti celo manekenko Mirando Kerr.
Bralci portala Askmen so izbrali najbolj poželjive ženske. Na prvo mesto se je zavihtela seksi Sofia Vergara, ki se pri svojih letih lahko pohvali z izjemno mladostnim videzom. Ker o postavni Kolumbijki sanjajo številni moški, njenim mlajšim kolegicam seveda ni uspelo, da bi jo premagale. Drugo mesto na lestvici je zasedla manekenka Kate Upton, sledi pa ji zvezdnica Rooney Mara. Na četrto mesto se je povzpela seksi mamica in prekrasna Miranda Kerr. Med prvih deset se je uspelo uvrstiti tudi Kim Kardashian in Scarlett Johansson. Kar pa pritegne največ pozornosti pa je to, da na lestvici ni opaziti Angeline Jolie niti Jennifer Aniston. Megan Fox, ki je dolgo časa veljala za eno najbolj priljubljenih sanjskih žensk, je zasedla 96. mesto. Lani je prvo mesto pripadalo lepi Blakey Lively, ki jo poznamo predvsem po njeni vlogi v nanizanki Opravljivka, Sofia Vergara pa je lani zasedla tretje mesto.
"Zelo sem hvaležna, da sem bila izbrana za najbolj poželjivo žensko. Še posebej bi se rada zahvalila vsem moškim, ki si me želijo," je povedala Sofia.
Povezani članki
Glasuj
od teh prvih 10 pa bi se nekako strinjal s prvima dvema, ceprav nisem za bjonde...meni se zdijo recimo Catherine Bell (iz JAGa...malo starejsa a doobra)... pa recimo Paula Marshall pa seveda sexy Eliza Dushku in bi rekel še Jessica Alba (pred kakim letom nazaj ko je mela več oblin, zdaj je res presuha) in mogoče Jennifer Lopez :P






























