LJ
Weather
17° | 10°

 

Madonna bo režirala nov film

Madonna se bo spet preizkusila za kamerami. Zlobneži pravijo, da je to bolje, kot da se izpostavlja pred njimi. Lotila se bo filma, v katerem bo zaigrala Cate Blanchett.

Madonna

Bo Madonna navdušila s svojim novim filmom? (Foto: Reuters)

Madonna se bo lotila režiranja muzikala o Wallis Simpson, Američanki, ki je postala winsdorska vojvodinja. Madge se je odločila, da bo glavno vlogo ponudila Cate Blanchett. Viri pravijo, da je Cate šele Madonnina druga izbira, ker naj bi jo Keira Knightley zavrnila.

Film bo govoril o dvakrat ločeni Simpsonovi in njeni aferi z angleškim kraljem Edwardom VIII., ki se je odrekel kroni, da bi se lahko poročil z njo. Vlogo Edwarda naj bi zaupali Davidu Tennantu.

Končni scenarij naj bi bil že napisan, prav tako določene lokacije, kjer naj bi se film snemal. Madonna sedaj izbira igralce in finančna sredstva.

Cate Blanchett

Cate naj bi zaigrala v vlogi Wallis Simpson.


 

Prenesi v

Glasuj

Pošlji sporočilo

Tvoja E-pošta:

E-pošta prejemnika:

Kratko sporočilo:
 

Komentarjev: 12
pre suha je se ji pa ja vsaka žila vidi
 
boskopetek! Maš prou in vsi ostali, da ženska, ki je stara petdeset let pa u taki formi...usaka ji čast samo ona je presuha! PREsuha! Po moje ne bi imela takšnih rok, če bi pojedla malo več! Pa ne da jo žalim, ker še zmeraj RoX!
(Škoda, da je odpovedala koncert!) pač...
 
Ko bi vsaj mela za dolge rokave.
KarameLaa_ 06.09.2009 13:05:02
Kere roke ma na prvi fotki omg
 
zgleda kot okostnjak lol :D
Bostjan Petek 06.09.2009 10:23:14
mcn1ck, Epi in ostali tako misleči.... prov rad bi vas vidu pri petdesetih, kako boste zgledali! Če boste v POL taki kondiciji kot je Madonna pol kapo dol! To je ženska ki je lahko vzgled marsikomu! Tisti ki se pa neki zgražate... nevem no sej vam je ni treba gledat, sploh ne vem zakaj kliknete pol to???
Če je kdo nagnusn in če je kaj za bruhat ste to vi, ki pišete take neokusne komentarje!
Upam , da ji rata film!

Me zanima kakšne postavoe imate vsi tisti, ki jo pljuvate oz kakšne boste imeli pri 50-ih
Saša Horvat 06.09.2009 09:49:24
grozni pravopisni komentarji...
 
black_fever 06.09.2009 09:24:36
fizično je bolj zmožna od vas!!...ona usak dan preteče 5 km, pol pa še ene 3 ure v fitnesu.to pa zato, da lahko zdrži tak naporen tempo na turnejah..
 
mater kake roke, nagnusno.
Več komentarjev