Svetlana Makarovič upihnila 70 svečk
Pisateljica, pesnica in esejistka Svetlana Makarovič praznuje sedemdeseto obletnico. V lutkovnem gledališču, v katerem je oživela vrsta njenih pravljičnih likov, so ji ob jubileju posvetili silvestrski koncert.
Trenutno uporabljate Adobe Flash Player verzije 8.
Za napredno uporabo našega novega predvajalnika priporočamo Adobe Flash Player 9, ki omogoča celozaslonski ogled in najboljšo kvaliteto videa.Priporočamo najnovejšo različico Adobe Flash Player verzije 9, ki si ga lahko brezplačno naložite tukaj
Video
Svetlani čestitam, da je zvrnila prešernovo nagrado. Podelitev prešernovih nagrad leta 2000 je bila ena sama dvoličnost in hinavščina, odraz slovenskega pritlehnega napuha in slovenceljstva.
Če že Svetlana zares sovraži otroke, potem ji je treba še toliko bolj čestitati za vse dobro, ki ga je uspela narediti zanje.
razvidno slaboumje ne el Slovencev, scakega človeka. Berite njnene umotvore, z oroci pa hodite na prestave, za starše mogoče še bolj zanimive in poučne! Saj ona noče, da bi bila poučna, gre za občutek! Da se zamisliš nad svojim primitivizmom! Zdaj pa zares, dol s Januo in Pahorjem, hočemo jelinčiča in njemu podobnim, ki nas bodo povedli do Umaga in še dleje!! Dol s Kučanom! Gremo gledat pravljice, je ceneje, udobneje in bolj kulturno!



















