Domača scena

Največji slovenski talent Damjan Murko izbira svoje talente

Maribor, 10. 03. 2010 06.30 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 3 min

Damjan Murko je prepričan, da je na sceni za svojo prepoznavnost naredil vse, kar je bilo mogoče. Zato se je odločil, da bo v ospredje pomagal vsem tistim, ki si to zaslužijo!

Damjanu je žal, da ni že prej opazil Ansambla Roka Žlindre.
Damjanu je žal, da ni že prej opazil Ansambla Roka Žlindre. FOTO: osebni arhiv
Damjan Murko je zagotovo talent vseh talentov.
Damjan Murko je zagotovo talent vseh talentov. FOTO: David Krepfl / Fotogalerija Lepote

Kot pravi eden in edini slavček, je bil eden prvih takšnih ravno Ansambel Roka Žlindre, ki jih je teden dni pred zmago na Emi gostil na svoji rojstnodnevni zabavi. Damjan Murko dodaja, da je bil prepričan v njihovo zmago, saj jim je že pred Emo čestital za zmago. "Vedel sem, da bodo zmagali, zato sem jim takrat, ko so se za svoj prostor v medijih še borili, dal priložnost, da so se predstavili na mojem 25. rojstnem dnevu. Želim jim vso srečo, saj si jo zaslužijo!  Vsi so zelo delovni, pridni in disciplinirani, na področju narodno-zabavne glasbe so naredili veliko. Edino mi je žal, da jih že prej nihče ni opazil, razen mene, seveda," je v smehu dodal Damjan Murko.

Claudia – pevka, ki je najprej zabavala poslušalce s svojimi baladami in se po prometni nesreči spet vrača na glasbene odre, se je tesno oprijela slavčka. V njeno dobro je prepričan tudi Damjan, saj ima nos za vztrajnost pri ljudeh. "S Claudio se poznava že mnogo let. Ona je bila prva, ki mi je dala priložnost, da sem pel na njenih koncertih. Sicer so se najine poti kasneje razšle, a se zdaj, ko se vrača na sceno, spet prijateljsko dopolnjujeva. Veseli me, da se je vrnila in da vztraja pri pesmicah za otroke, saj je tu najboljša," je dodal Murko.

Mili, Maja in Damjan Murko ter Claudia
Mili, Maja in Damjan Murko ter Claudia FOTO: osebni arhiv
Damjan Murko pripravlja z ansamblom Čar prav posebno presenečenje.
Damjan Murko pripravlja z ansamblom Čar prav posebno presenečenje. FOTO: osebni arhiv

Vse pogosteje pa se v družbi slavčka pojavlja tudi aktualna misica Tina Petelin. Kot kaže, ji bo k boljši prepoznavnosti pomagal prav on?! "Joj, Tina je izjemno prijetna in mlada misica. Je ena redkih, ki svojo krono ne nosi zato, da bi začela peti. Ve, kje ji je mesto, in upošteva nasvete ljudi, ki smo v medijih osem ali več let. Pametna punca, ki ve, kaj hoče! Mislim, da jo čaka lepa prihodnost. Pa čeprav ne v svetu lepote in medijev," pravi slavček.

Ker ima menda štajerski slavček nos za neuveljavljene talente, je znova zavihal rokave ter se zaprl v studio, kjer je posnel reklamo, pripravlja pa se tudi na snemanje resničnostnega šova. Še prej pa se bo posvetil promociji ansambla Čar. "Rad imam nove in sveže obraze na domači sceni. Lepo je, da se zavedajo, kje je komu mesto. Če nekdo dela dobro in se trudi, mora njegovo delo pasti na plodna tla. Če jim lahko na kak način pomagam, zakaj tega ne bi storil. V kratkem pripravljam posebno presenečenje. Del tega bodo tudi člani ansambla Čar. Lahko vam le zaupam, da bo posebno presenečenje za mojo publiko, res nekaj ekskluzivnega. Tega projekta se resnično veselim," nam je ob koncu zaupal največji slovenski talent Damjan Murko.

Damjan Murko je največji slovenski talent. Ali pač ne?
Damjan Murko je največji slovenski talent. Ali pač ne? FOTO: David Krepfl / Fotogalerija Lepote
  • Scheppach Visokotlačni čistilnik HCE2600
  • Proklima Talni ventilator
  • Intex Montažni bazen Chevron Prism Frame
  • Zložljiv piknik voziček itStime
  • Sunfun Jakarta Gazebo paviljon Jakarta II
  • Sup Ruby
  • Kingstone Okrogli žar Bullet 57
  • Vrtni ležalnik Marissa
  • Sunfun Viseči senčnik Toskana
  • Voltomat Mobilna klimatska naprava Wi-Fi
KOMENTARJI (201)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

Nzugu Hoffman
19. 04. 2010 15.36
Čudovita obleka Damjan. Jaz imam enako v zlati, morda greva lahko kdaj skupaj ven.
Freestyler_si
12. 03. 2010 07.50
moram dat še en post gor, da bo cifra lepo zaokrožena na 200 :-))
User421875
11. 03. 2010 20.09
on je men res tolk smešen
User494245
11. 03. 2010 19.34
če je pa murko talent pol pa...... naivečja sramora slojenijeee je..!!!! kake talente bo kej našu..vrjetn šalabajske..XD
User477761
11. 03. 2010 18.23
...tam kjer Murko cveti...
User488412
11. 03. 2010 10.22
Sniper77
11. 03. 2010 10.10
sami talenti... toda, za kaj le...?;)
posta.man29@gmail.com
11. 03. 2010 09.44
God help him!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
User494107
11. 03. 2010 09.38
Če je Murko talent sem jaz superzvezda!!!
binmister
11. 03. 2010 09.36
A gdo ve v katerem ansamblu se tale fantek sploh poskuša v petju ? Mislim da se ga še lastna družina sramuje , ali pa ga še podpirajo v tel njegovih norostih ))) revež bog mu naj pomaga
binmister
11. 03. 2010 09.32
Saj ni sam kriv ,da je zavil s poti.Mislim da ima revček vso tole b.e.b.a.v.o.s.t. prirojeno.Ste opazili , da je sam vase zagledan revež.Hja tudi taki imajo veselje do življenja.
User485746
11. 03. 2010 08.09
PanterSLO....zadel si bistvo!!!!! tud jst ne poznam enega njegovega komada!!!!!! če kdo pozna vsaj en ali dva ko0mada naj jih napiše da Murko vidi kje je!!!!!
User16896
11. 03. 2010 08.05
Ha, ha, ... me prav zanima, kakšna so merila, da se nekoga proglasi za talenta. Kar pa zadeva kvaliteto glasu, petja, "talent" ... pa ga vidim pod Fredijem, ki je vsaj simpatičen.
Freestyler_si
11. 03. 2010 07.47
Murko 4 president!!!!!!!!!!!!!!!!
naivna
11. 03. 2010 06.56
Meni se kar smili, pa ne vem zakaj?
User401655
11. 03. 2010 06.32
kam gre svet...
User424332
11. 03. 2010 06.21
ta človek je obupen ne norčuje se samo iz sebe ampak tudi iz nas
PanterSLO
11. 03. 2010 05.51
"Ve, kje ji je mesto, in upošteva nasvete ljudi, ki smo v medijih osem ali več let." Tolk časa je že na sceni pa ne poznam niti enga njegovga komada. Važn da je on dubu knjigo, da se sveti vn iz vsake trgovine. Murko pa lahko naredi šov: Slovenija ima pacienta. Sm na tazadni sliki zgleda prov ko iz kakšne grozljivke. Da ga srečaš ponoč v temni ulici pa vidiš ta ksiht te preganja do konca živlenja
User489199
11. 03. 2010 01.50
Pa dobr' 24ur, zakaj utrujate/nabijate s tem klovnom; ali jih nimamo dovolj v parlamentu in vladi, ali kaj?
User422026
11. 03. 2010 01.06
murko talent hahahahahah