1. Ljubica Jelušič
  2. Rebecca Jones
  3. Slana
  4. Leona Lewis
  5. Nina Osenar

Monika na vročem soncu

Ljubljana, 15.05.2008, 10:48 | J. Z.

Pevka Monika Pučelj je posnela novi singel z naslovom Nikoli ti nisem dovolj. S fotografom Alešem Bravničarjem pa je ob tej priložnosti posnela tudi nove promocijske fotografije.

Fotogalerija (10)

  • Monika Pučelj
  • Monika Pučelj
  • Monika Pučelj
  • Monika Pučelj
  • Monika Pučelj
  • Monika Pučelj
  • Monika Pučelj
  • Monika Pučelj
  • Monika Pučelj
  • Monika Pučelj
Monika Pučelj

Fotograf Aleš Bravničar je na vročem asfaltu takole "hladil" svojo klientko, pevko Moniko Pučelj. (Foto: Damjan Žibert)

Skorajda razprodani ljubljanski modni fotograf Aleš Bravničar je vnovič „deloval“ v svojem značilnem slogu, tokrat je v svoj profesionalni fotografski modni primež lovil in ujel pevko Moniko Pučelj, ki si je sodelovanje z njim zamislila ob izidu novega singla z naslovom Nikoli ti nisem dovolj.

Glasbo in besedilo je tudi tokrat, tako kot pri zadnjem singlu (naslov: Potiskaš me ob tla), Monika napisala sama, glasbeni aranžma pa je tudi tokrat soustvaril Boštjan Grabnar.

Monika Pučelj

Akcija: Aleš je Moniko ujel v različnih pozah, za posnetke pa sta porabila celo sredino popoldne. (Foto: Damjan Žibert)

Pesem Nikoli ti nisem dovolj je v primerjavi z zadnjo ljubezensko balado bolj energična, narejena v značilnem pop-rock slogu, ob novem singlu pa si je svetlolasa pevka, kot se to seveda spodobi, zamislila tudi novo zunanjo podobo.

Monika Pučelj

Monika (desno) in njena frizerka Petra Maček, ki je pevki za fotografiranje v Ljubljani uredila povsem novo pričesko.

Moniki je za fotografiranje z Bravničarjem, ki sta ga z Alešem v vročem popoldnevu opravila na treh lokacijah v Ljubljani in njenem predmestju (industrijska cona Rudnik, Barje, nasip reke Save v Črnučah), frizuro „podaljšala“ njena dolgoletna frizerka Petra Maček, za najnovejšo fotografsko seanso pa jo je oblekla kreatorka Stanka Blatnik in njen osebni pokrovitelj, znani ljubljanski modni center.

Monika in Aleš se poznata že kar nekaj časa, nekajkrat sta že (uspešno) poslovno sodelovala, koroška pevka pa je tudi tokrat vztrajala, da jo pred fotografski objektiv postavi nihče drug kot – Bravničar. Moniki in Alešu sta ob tej priložnosti pomagali vizažistka Nataša in njegova stalna asistentka Marta.

Monika je torej izdala novi singel s precej osebnim naslovom Nikoli ti nisem dovolj, ki bo v teh dneh „ugledal“ tudi večino slovenskih radijskih postaj.

Monika Pučelj

Nataša, Aleš, Monika, Marta: Fotografsko-pevska ekipa si je sproti ogledovala posnete fotografije in jih tudi glasno konentirala. (Foto: Damjan Žibert)

Pučljeva tako zelo samostojno in tudi uspešno nadaljuje svojo glasbeno kariero, letošnjo jesen pa naj bi izdala tudi svoj tretji album.

Pošlji komentar

Povezani članki

Glasuj

3,3

14 glasov

Pošlji sporočilo

E-pošta pošiljatelja:

E-pošta prejemnika:

Kratko sporočilo:
 

Zadnji komentarji


    1 2
  • karantanka3
    17.05.2008, 12:49
    Monika pač ima rada spremembe, men je všeč. frizerko Petro poznam in je zelo dobra v svoji stroki, vem pa to, da ona nima ambicij posnet kak cd .
    Vi ste ful favš Moniki jz pa Petri saj ma ful dobrega tipa, škoda da ga ni na fotki :-)
  • peacemaker
    17.05.2008, 08:51
    in kdaj bo njena frizerka posnela novi cd?
  • Dishana
    16.05.2008, 15:32
    Kako očitno je, kadar "zvezde" dobijo sponzorsko firzuro... podaljškov je pol premalo.
    Slika s frizerko... slaba reklama frizerki in pevki!
    Poteza pa taka... ja ja...
  • abcc
    16.05.2008, 07:52
    BIGG ASS
  • muvimen
    15.05.2008, 18:06
    Pri oralnem seksu poškodba zagotovljena.
  • boom
    15.05.2008, 17:52
    ma ta monika je prava moniga! sej glas ma močen, to že, ampak tok se sili s tresenjem glasu, da use skupaj pokvari. sej smo loh vidli na zvezde pojejo. ful dora pevka, res... NOT
  • korotan
    15.05.2008, 14:04
    Saj to je poanta tega...
    Da lahko napišeš vse kar hočeš in ostaneš anonimen...
    Ka pa pričakuješ drugega?
    Nemni članki - neumni odgovori.

    Pa še vedno trdim prejšnje (spodaj)!
  • marun
    15.05.2008, 14:03
    ma sej poje že ok sicer men ni všeč njen stil pa ni mi simpatična sam mende pa lahk izrazim svoje mnenje no ma so nekateri občutljivi
  • drejci_
    15.05.2008, 14:00
    Pevka na silo,ker je to sedaj moderno. Glasba brez vsakega filinga,ogabni podaljski, da ne govorim o barvi las. Je hotela prit iz peroksidne bjonde na rdeco zdaj je pa se samo SPRANA!!!
  • nedasemi
    15.05.2008, 13:24
    saj ne morem verjet kera faušija razganja slovenijo.... svaka čast! na olimpijskih igrah bi dobili zlato kolajno v zavisti! skoda, da ni te discipline, vsaj nekej bi bli prvi

    monika je odlična vokalistka! in ja dejansko zna pet, povrhu pa se zelo dobro! stil glasbe je pač stvar okusa...

    pa koj K*** grete brat take članke, če vas ne zanimajo, mar res nimate boljšega hobija, k pa da kritizirate ljudi, ki se pojavljajo v medijih.

    in vsaka čast, da ste pogruntali, da gre za samopromocijo, that's šovbiznis dddddddddddddd. temu se reče tudi P.R., ki ga "mora furat vsak zvezdnik", če se hoče prodat (met špile, vloge v filmih itd...).

    sam favš ste, k bi si roko odrezal zato dab se lahk kaj v medijih pojavli.

    tud jaz nisem fan vseh nasih slovenskih wannabe estradnikov, sam nisem pa tak patetična, da bom šla pod vsak njihov članek komentirat bedarije.

    bravničar je pa itaq car, enako petra --> dejansko gre v tem članku za same profesionalce, ki svoje delo opravljajo odlično in so med najboljšimi v svoji stroki

    ŽIVI IN PUSTI ŽIVET!

    na da vidim, kdo bo dobu zlato medaljo v patetičnosti in začel mene kritizirat... :P :)))
  • 1 2